Příspěvky uživatele - 151.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 16.7.2010
Jednoznačně!
Vosy na dubu, 16.7.2010
Otázka je, proč okolo toho dubu létají. Jsou totiž taky docela významným hmyzím predátorem, takže je možné, že Vám na tom dubu redukují nějaké savé či žravé škůdce. Abyste pak nemusel(a) zachaňovat dub Vy sám(sama). Jinak vosy se chytají do... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 16.7.2010
Mě to fascinuje. Nejprve vyřešíme, jak se zbavit žab, pak budeme řešit, jak se zbavit slimáků a obtížného hmyzu, kterým se žáby živí, pak se zbavíme včel, protože občas někoho bodnou, pak budeme muset vyřešit, čím se budem živit, když jsme se... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 15.7.2010
Jsem včelař. Včely se po výletu z úlu zvednou do výše na několika metrech a pokud mají před úlem překážku, tak v podstatě vystoupají v kruzích přímo nad úlem. Dolet za snůškou je 3-5 km, takže posun úlů o pár metrů, pokud nejsou česny přímo u... celý příspěvek >
Jed na pavouky, 15.7.2010
Nejlepší část rady je olíznout pavučiny smetákem :D
Slimáci, 15.7.2010
P.S. Při počtu 3 kachen na cca 600 m2 jejich trus neřeším a kytky a zeleninu opravdu nežerou. A salát jsme stihli zkonzumovat dávno :) 
Slimáci, 15.7.2010
Letos jsem pořídil kachny indické běžce. Celý den rejdí zobákem v trávě, o slimejše se přetahujou, já se bavím jejich sledováním při lovu a řádění ve vaniččce s vodou a od slimejšů mám pokoj :)
Jak se zbavit kuny?, 15.7.2010
Ji krmte kousky masa a nebude mít důvod trhat ptáčky. Na podzim ji oceníte, až bude likvidovat hlodavce stahující se do chatiček.
Pozdní setí, 31.7.2009
Mohl by mi prosím někdo poradit, protože jsem zahrádkář začátečník, co se dá ještě nyní - začátkem srpna nasít na záhony, abych ještě letos sklízela? Měla jsem 3 záhony rajčat, které mi "sklidila" plíseň a nechci mít už nyní záhony prázdné,... celý příspěvek >
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 29.7.2008
Jezírko na fotkách paráda. Jen tak mimochodem. Žena si přála do zahrádky leknín, umístit do dřevěného škopku, nezakopaného! Objem asi 120-150 l. Umístění na plném slunci tak do 16:00. Pomyslel jsem si něco o brzo páchnoucí hnijící břečce, nicméně... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 29.7.2008
Myslím, že otázka filtrace je již dost podrobně prozkoumána akvaristy. Zásadní rozdíly v principech práce a finální účinnosti mezi rychle a pomalu tekoucími filtry jsou zásadní. Pro koupací jezírko s vodním rostlinstvem je jistě lepší pomalu tekoucí... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika