Příspěvky uživatele - 43.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 18.8.2013
Nemám zkušenost. Běžný stavař Vám řekne, že v našich zemněpisných podmínkách se to odprýskne, neboť mráz a zateklá voda ve spárách pod povrchem udělá své. UV záření je také velký problém. Pokud někdo máte dlouholetou zkušenost, dejte prosím... celý příspěvek >
Setí trávníku na zanedbaném pozemku, 29.9.2012
Dobrý den, nemám tak veliký pozemek, jsem zhruba na polovině, ale... koupila jsem se Rondup 360 SL, je to koncentrát, ředí se 0,2dc do 10 l... pro mě nejlevnější varianta...1l stojí kolem 300,-Kč, poprvé mi ho přivezl známý z Polska a nyní jsem ho... celý příspěvek >
Vlastní bio kuře, 3.9.2012
Děkuji za reakce. Netoužím docílit biomasa na maximum, protože to ani není možné, když se to vezme do úplných podrobnosí a budeme to řetězit, tak slepice sežere okurku, ta byla pohnojená hnojem od krávy a ta mohla sežrat buhvico a tak se může... celý příspěvek >
Vlastní bio kuře, 29.8.2012
Dobrý den, chtěla bych si příští rok vychovat svoje vlastní "bio kuřata". Slepice máme zatím jen na vajíčka, chtěla bych i na maso. Poradíte mi někdo jaký druh? Případně vaše zkušenosti? Nestojím o to narvat několik kuřat do bedny a cpát je granulema... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 8.4.2012
Někde jsem viděl nápad, že dvířka i s panty jsou uložena šikmo a prosklená. Mohou i trochu zapadnout dovnitř, aby je predátoři nemohli otevřít. Rno přijde slípka, vrazí do okénka, dveře se otevřou a zůstanou otevřené. Nápad zcela bez námahy, bez... celý příspěvek >
Sloupovité x sloupcovité, 14.2.2012
Dobrý den, můžete prosím naprostému laikovi napsat, zda existuje rozdíl mezi sloupcovitou a sloupovitou jabloní? A ještě prosím neví někdo co vyroste, když naroubuji normální roub na kořenový odkopek sloupovité jabloně? Předem děkuji Jirka
Schůdky k Tampě, 19.7.2010
koupili jsme takovy ten umelohmotny stupinek, ma to asi dva schody a nahore pogumovanou plochu, cena cca 200,.
Vosy na dubu, 19.7.2010
Presne, ta otazka me taky trapi, nedavno jsem odthrnul jeden list, po kterem vosy lezly a byl cely prusvitny, jen nevim, jestli zlikvidovany od vos nebo prave jineho skudce... Kazdopadne diky za tip s pivem, uz jsem to vyzkousel a celkem to... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 15.7.2010
Koupili jsme modrou skalici. Na balíčku dávkování nebylo tak jsme dávkovali jak tady bylo vicekrát psáno 3g na kubík. A ejhle voda stále stejná zelená. Nevíte co ted stím? Přidat skalici, nebo radeji vypustit a napustit znovu? Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika