Příspěvky uživatele - 60.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blahočet stepilý, 13.7.2010
Také jsem si koupil blahočet, nechal přes zimu pouze pod přístřeškem a na jaře začal hnědnout až celý vlastně odešel. Byl hodně zavlažen a přes první léto vyrostl o 25 cm a jedno patro.Celkem byl vysoký 90 cm. Asi je třeba mladé stromečky chránit... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 20.4.2010
Jen pro informaci. Máme před domem (Ústí nad Labem ve výšce cca 250m) meruňku starou asi 90 let možná více. Je i na ni vidět stáří, ale každý rok je plná květů a plodů (pouze jednou se nám stalo, že bylo plodů akorát pro vlasntí spoteřbu). Je zřejmě... celý příspěvek >
Bobkovišeň - choroba nebo škůdce?, 17.6.2009
Děkuji za reakci, myslím, že jste nemoc bobkovišní popsal přesně, budu dále pátrat, jak na ni. Jindra
Sekvojovce, 2.3.2008
Prosím o pomoc - mám dva kusy sekvoje a nevím jestli jsou to obrovské, nebo stálezelené - pokud mně někdo poradí jak rozeznat předem děkuji, rostlinky jsou pouze 3 roky staré:  petr.novotny@kockovska.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika