Příspěvky uživatele - 63.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Díky všem za rady. Když to všechno čtu, skoro mám pocit, že bude lepší zůstat u strunovky/křoviňáku a případně jen menší plochy kolem chalupy a zahradu častěji přejet sekačkou elektrickou, která mě přijde podstatně levněji... No, ještě uvidím. Moc si... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Jak už jsem psal dřív - asi bude nutné oba přístupy kombinovat. Část louky křoviňákem a hráběmi, část udržovat sekačkou. Rozhodně to je menší otrava než sekaní klasickou kosou (což je spíš dřina) a hrabání a odnášení jako doposud. Prosím o reakce... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Moc všem děkuju za rady a zkušenosti. Už bych rád něco vybral. Uvažuju o těchto modelech: *** Toro 48 SD ADS (motor BS 650 Series) *** /// *** Mountfield 4820 PD / TDL (motor BS 625 Series) *** /// popř. nějaký Hecht (poradíte mi konkrétní model?),... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 13.7.2010
To je hezký nápad, ale my máme chalupu (kde nejsme celoročně), nikoli farmu, a nehodláme to měnit... :-) Jinak díky za sdílení zkušenosti s tou AL-KO.
Sekačka pro louku ve svahu, 13.7.2010
Samozřejmě, tam je ovšem potřeba vnímat to slovo "optimálně". Realita není vždy optimální... :-)
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
To by bylo samozřejmě fajn, ale to je opět cenově výrazně jinde...
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Počítám s tím, že stejně nezbyde nic jiného, než sekačku minimálně kombinovat se současnou praxí (strunovka). Nechat ležet určitě ne. Ale současná praxe (sekání strunovkou či klasickou kosou + hrabání) je dost namáhavá, proto hledám způsob, jak to... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Ano, tato řešení mě napadala taky, ale je to odlehlá vesnice na Vysočině, nikde v okolí půjčovna není, pokud vím (každý tu má stroje svoje) a nikdo z místních není ochoten to sekat (ani za peníze). Prostě prekérní situace. Rozumím správně, že B&S... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Díky za odpověď.
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
No jo, to by bylo určitě lepší, ale je to úplně jiná cenová kategorie... :-(
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Tak, pokouším se trochu posunout vpřed, tady je můj užší výběr: LEVNĚJŠÍ TYPY: * Hecht 548 SW * Vari ABG 490 * Vari ABG 570 DRAŽŠÍ TYPY: * Partner P53-625D (motor BS 625 Series) ... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Určitě neplánuju sekat týdně! Myslím, že měsíc je minimum. Máte nějaký tip, co byste mi doporučil? Ojetých sekaček se trochu bojím, protože strojům vůbec nerozumím, takže bych kupoval zajíce v pytli...
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Moc děkuju za rady. Co se týče bubnovky, myslím, že tam bych se určitě nevešel do ceny. :-( A k té Hondě: Motory Honda jsou obecně dražší než B&S. Svah Je kroutící moment Hondy (řekněme GCV 135, objem 135 ccm) srovnatelný např. s B&S 650 Series (190... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 11.7.2010
Proč?
Sekačka pro louku ve svahu, 11.7.2010
Kolik to má metrů, netuším, ale tou strunovkou to vždycky sekám několik dní. Ale s tím už nic nenadělám, prodávat kus louky u chalupy je nesmysl... :-) Co se týče toho Mountfieldu, samozřejmě vím, že "sleva není zadarmo", ale se zárukou 7 let... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika