Příspěvky uživatele - 146.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 24.11.2010
Vaše odpověď mě velmi potěšila. Nemám nikoho, kdo by mi zhotovil dřevěná krmítka. Z PET láhví to zvládnu sama, hodně výstižně jste to popsal a nakreslil. Postupně si nastřádám kanistry a uvidím, jaké krmítka budou navštěvovat... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 24.11.2010
Děkuji za odpověď. Začíná padat sníh, tak od zítřka je začnu krmit. Pokud bude strávníků hodně, udělám několik krmítek. Pšenici a kukuřici můžu dát také?  Péťa
Krmítko pro ptáky v zahradě, 23.11.2010
Lído, prosím vás, jak má být vyřezaná PET láhev, aby z toho bylo krmítko? Mám na zahradě pouze mladé stromky, nebo zákrsky, takže nemám ani bezpečné místo pro krmítka. Chtěla bych je zavěsit na zeď chatky. Bude to vhodné, přiletí tam? Na zhradě mám... celý příspěvek >
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 8.11.2010
Aby semena vyklíčila, tak musí projít stratifikací. Pokud chcete semena vysadit doma, tak semena vysaďte do zahradnického substrátu. Před výsadbou je ponechte suchá 2 měsíce v chladničce.  Můžete je suchá vysadit i teď do čistého záhonu. Jádra... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 7.11.2010
Popel ze dřeva obsahuje vápno, takže nedoporučuji.
Dracéna - co má za nemoc?, 2.11.2010
Možná máte pravdu, je jich několik druhů. Já si myslím, že by to mohl být některý z druhů červců, snad puklicovitý. Po odloupnutí štítu tam může být živý hmyz, nebo zakuklený. Je jich několik desítek druhů a určit ten správný druh není jednoduché.... celý příspěvek >
Olendr opadává, 2.11.2010
Příčin může být několik. Přelití (hlavně v chladu) způsobuje uhnívání kořenů. Svilušky také způsobují žloutnutí a opad listů. Pavučinky se objeví až při silném napadení.  Podívejte se oleandru na kořeny. Pokud tam na nich najdete bílý hmyz v... celý příspěvek >
Rajče Vilma, 2.11.2010
Pěstuji je již několik let na balkoně na východní straně. Mám je v květináčích i truhlících po 3 kusech. Nikdy mi nepraskali. Semena vysévám už v únoru, abych měla brzo plody. Vyzkoušela jsem hodně balkonových odrůd, ale Vilma je nejméně náročná.... celý příspěvek >
Choroba meruňky?, 1.11.2010
Kmen máte poškozený Obalečem meruňkovým. Hnědý motýl velký asi 1 cm létá od konce dubna a samice klade vajíčka na kůru. Po vylíhnutí larvy vyžírají chodbičky pod kůrou až do lýka, po zakuklení se líhnou housenky, které přezimují pod kůrou. Mají 2... celý příspěvek >
Žere hryzec i maliník?, 28.10.2010
Může vám ožrat kořeny maliníku. Minulou zimu mi tak zničili 3metrový pás.
Prosim o radu určit škůdce, 25.10.2010
Požerky na listech způsobuje Čalounice - včela samotářka. Z kousů listů si staví hnízdo. Může se vyskytovat na jabloních, borůvkách, jasanech, růžích, aj.     Péťa
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 23.10.2010
Mohu vědět jaké ostatní stromy?  Na broskvoni proti kadeřavosti. Mám stříkat švestky, hrušně, třešně, višně, jablka i ořech? Proti jakým nemocem to bude? děkuji za odpověď.
Odrody - identifikácia, 20.10.2010
Lukasova souhlasím. Myslím si, že č.2 je Erika. Podle obrázků v literatuře by to měla být ona. Erika - když dozraje, je žlutavě zelená, někdy s náznakem líčka - zimní odrůda. Bohemika - zralá je nazelenalá, při dozrání žlutá s náznakem... celý příspěvek >
Kanadska boruvka - zasychaní, 20.10.2010
Dešťová voda vám nesníží PH. Půdu okyselíte přisypáním vrchovištní rašelinou nebo použitím okyselovače půdy. Pěstuji borůvky na zahradě, s balkonem nemám zkušenosti. Dle mého názoru potřebuje borůvka vegetační klid. Přes zimu v chladné místnosti,... celý příspěvek >
Odolnost muchovníků, 18.10.2010
Muchovník dle literatury by neměl trpět žádnou listovou chorobou. Nikde jsem nenašla nic o chorobách.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika