Příspěvky uživatele - 179.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň President, 4.10.2009
Mám Tophit ve 350 mnm, jihozápadní svah, některé plody jsou zralé, některé chtějí ještě nechat dozrát. Kyselin to má dostatek a cukru už taky, zatím tužší dužina. Třeba ty zralejší budou chuťově lepší, zatím žádná sláva.
Určení staré odrůdy, 28.8.2009
Prezident, Lovaňská slíva? Zkuste to pofotit líp. Zdravím
Pilatka svestkova, 12.6.2009
Řekl bych že obyčejné švestky(odrůda Domácí velkoplodá) jsou na tom líp. Třeba za to může barva okvětních lístků, která není zářivě bílá, spíše do zelena. Také Domací švestka kvete pozdně, to má na nálety pilatek jistě vliv.
Šarka? fotky listu, 6.6.2009
S naprostou přesností se dá říci, asi jo   Na těch vašich listech jsou stejně krásná kolečka jako na mojich fotkách výše. Dají se udělat testy z listů. Sesbírají se 3 4 listy a pošlou se poštou do VŠÚO Holovousy. Cenu bych si nechtěl vymýšlet,... celý příspěvek >
Zavázání očka, 13.5.2009
Co si pamatuju z minulého roka, tak to zavazuju páskou tak že dokonale zakryju řezy pěkně utaženou páskou a očko čumí ven. Ale myslím že by šel vylomit řapík a zavázat to celé. Některé druhy slivoní mají očko výrazně vystouplé, tam by se to hodilo.... celý příspěvek >
Klanopraška čínská, 8.5.2009
Myslím že mladá namrzá a měla by se chránit, plodit by měla. Na zahradě.cz ale zatím nikdo neukázal fotku plodů. Já mám zatím mladou, takže nemůžu říct. Čaj z ní ale moc lidem nechutná, jen mě
Pochlubte se svými výsledky roubování, 3.5.2009
Naposledy jsem se dočetl že většinou je semenáč čistý. Vedli tu o tom spory. Pro svoje neprofesionální pokusy považuji semenáč myrobalánu jako čistou podnož bez šarky.  Všechny výmladky z meze a ze zahrad se dají považovat většinou za... celý příspěvek >
Odruda merunky Pinkcot, 5.4.2009
Pinkcot je nová francouzská odrůda, kterou u nás zkouší zavést jedna významná ovocnářská firma. Její popis a fotku jsem našel na jejich stránkách.
Velká červenofialová ryngle, 4.4.2009
Velká červenofialová ryngle, 29.3.2009
Koukal jsem se znovu na ty fotky 1.fotka  a druhá fotka  na brogdale.org.uk Victoria (EMLA) (1976-046).  Myslím že tam vyfotili stejnou odrůdu, težko bych tam hledal chybu. První je focená na sluníčku a druhá někde na stole bleskem,... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 5.9.2008
V tom případě fa Starkl mate lidi chybným označením při prodeji. Lycium barbaTum je nesmysl, který se můžete dočíst na jejich cedulkách u rostlin. Odkud máte info že Starkl prodává kultivar Anny když to oni sami nevědí?
Bosenská švestka, 21.8.2008 Obsahuje fotku
Dal jsem si tu práci a sklepal posledních pár plodů z Čač. lepotice na ofocení.
Bosenská švestka, 20.8.2008
A fotka průřezu by nebyla?
Bosenská švestka, 19.8.2008
A nebyla to jen běžně rozšířená Čačanská lepotica? Obrázek
švestička, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Měl jsem možnost srovnání Čač. rannou z mladého stromku a touhle neznámou. Rozdíly jsou jen ve velikosti a ta neznámá byla už měkká a jedlá když Čač. ranná byla ještě tvrdá. Ta neznámá švetska měla na stromě celkově málo plodů, tudíž mohli narůst... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika