Příspěvky uživatele - 60.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hlohyně šarlatová, 25.5.2007
Na www.giftpflanzen.com jsou jedovate rostliny, ale nedivala jsem se, jestli je tam taky pyracantha. Ja ji mam na chalupe proti srnam, pry jim nechutna a hlavne ma trny. Tak nevim, jestli neni jedovata, kdyz ji nezerou....podivam se taky jeste na tu... celý příspěvek >
anglické růže, 25.5.2007
Pokud by jste ji nesehnala, podivejte se na r. gallica - Charles do Milles, podle obrazku kvete velice podobne, mozna by stacila jako nahrada?
Ruze Meilland - kde kupit, 25.5.2007
Ja to robim tak, ze si kliknem na google - prehladavac obrazky - dam tam nazov ruze, ktoru hladam a potom  v tom, co mi vyhodi pocitac ,si najdem nemecke alebo anglicke stranky (koncia de, alebo com) a kuknem tam. Nemecke sa mi osvedcili,... celý příspěvek >
Předzahrádka z růží, 25.5.2007
Podivejte se na fotogalerii k strance www.rosenberatung.de, jsou tam ruze podle abecedy a jsou moooc krasne:-)
Růže Rambler, 25.5.2007
Podle mne ruze rambler kvete pouze jednou v roce, remontuji climbery. Rambler je oznaceni pro ruze, ktere tvori dlouhe ohebne slahouny. Pokud popinaji do stromu - musi byt silny stary strom, protoze ruze casem nabyva na velikosti a hmotnosti -... celý příspěvek >
okousany clematis, 25.5.2007
Prosím moc o radu - plaménky mám moc ráda, ovšem v mojí zahradě - na chalupě u lesa, je každým rokem něco žere - mladé výhonky jsou úplne uhryzané, ani nestačí pořádně vyrašit.  Starší listy méně - až v druhé linii, ale taky nakousnuté. Někdy... celý příspěvek >
Okousaný břečťan, 25.5.2007
Já mám taky okousaný břečťan, letos poprvé. Myslela jsem, že to byly srnky...bylo by  to taky možné, nebo mám pátrat ještě po jiném žroutovi?
"popínavka" hrušeň?, 25.5.2007
Ráda bych zasadila z obou stran dveří hrušně a dále je vedla jako "popínavku". Poradí mi, prosím někdo jakou odrudu zvolit, případe jak dál s řezem a jaká opora by byla nejvhodnější? Děkuji moc za všechny rady od zkušených! Pěkný den,... celý příspěvek >
Hrušeň jako popínavka ke dveřím?, 25.5.2007
Ráda bych vysadila dvě hrušně ke dveřím a vedla je jako "popínavku". Moc se mi takovehle něco líbí, ale nevím jakou odrudu vysadit, ani jakým řezem pokračovat dál. Poradí mi někdo? Mockrát dík.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika