Příspěvky uživatele - 187.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka, 18.7.2010
Ako pisete. Rozpoznanie skutocnej odrody cucoriedky neni v sucasnosti prakticky mozne. Dobre je, ze sme problem pomenovali. Aspon vieme co treba riesit. Modelovy pripad: Pretoze ak si kupite viac odrod cucoriedok a niektora Vam zachuti viac, je... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 12.7.2010
Ked si ten system opelovania u cucoriedok znovu premietam, pripda mi dost pravdepodobne, ze niektora odroda moze mat system narusenia ochrany posunuty, alebo poskodeny natolko, ze sa neopeli. Takze az tak striktne samoopelive vsetky byt nemusia. Diky... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 11.7.2010
K popisu aplikacie siranu amonneho a draselneho. Siran Amonny je dolezity pre pokrytie potreby dusiku. Hnoji sa nim skoro na jar pre podporu rastu. Z jari je faza ratu vyraznejsia. Snazim sa nim hnojit predtym ako rastliny vypucia. Siranom... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 11.7.2010
Ospravedlnujem sa za ten vykrik "Okyslovanie? To je preboha co? ". Povodne som to myslel v zmysle, ze naco okyslovat nieco, co neni prirodzene kysle. Za toto sa ospravedlnujem. To ze sa mozu najst ludia, ktori inu cestu nemaju som si v... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 11.7.2010
Mrzi ma, ale musim protirecit. V mojom okoli je mnzostvo ludi, ktori maju zasadeny jeden druh cucoriedky a preukazatelne nikde v okoli ziadny iny nerastie. Cucoriedky napriek tomu plodia. Podla jedneho clanku v casopise, kde je napisane, ze su... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 10.7.2010
Opakujem, odvolavate sa na takmer desat rokov stary text, ktory ma napriek tomu pre zacinajucich stale svoju hodnotu, kde o mnozeni v nemecku a v polsku neni ani slovo. Len o pestovani. Vtedy mozno tak dodavali. Neviem, ci este pracuje ako... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 9.7.2010
To vysychanie riesim podpovrchovym zavlazovanim. Pred pravidelnym dosypanim substratu (smrekove piliny). Zobral som hadicu, sidlom napichal do nej diery, na koniec dal zaslepku, do osmicky som to preplietol pomedzi kriky, odrezal, pripojil spojku a... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 9.7.2010
zabudol som sa venovat este folii. Foliu treba nejaku pevnejsiu, napriklad tu, ktora ide pod bazeny. Vytvori sa z nej bazenik, cca 10 cm vysoky (vyska a tym aj prehlbenie jamy je zavisla na Vasich moznostiach a zameru), na dno celej jamy pre... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 8.7.2010
21 krikov? Kam sa na Vas hrabem. Ani po rozsireni pestovania o sest rastlin na Vas nemam. Zatial. :D Pokial mate na mysli nasledovny citat, tak som ho znovu precital velmi pozorne a o mnozeni ani povode rastlin tam neni pisane nic. "Najväčšie... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 6.7.2010
Teraz budem citovat slova, ktore na strankach venovanym cucoriadkam napisal Ing. Daniel Simala. Na slovensku a "prilahlych emiratoch" nenajdete moc ludi, ktori by sa mohli k pestovaniu cucoriedok chocholikatych, alebo ak chcete kanadskych,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky, 3.7.2010
Ako mulc, ci ako substrat?
Kanadská borůvka, 3.7.2010
Mohli by ste uviest aspon niekolko z tych, ktore potrebuju k opeleniu inu odrodu?
Kanadská borůvka - pěstování, 6.6.2010
Najspolahlivejsie sa mnozia metodou in vitro, ale tak sa mnozi iba vo velkom. S odrezkovanim moc uspechov asi nebudete mat. Skuste potapanie alebo ak mate odvahu, tak delenim trsu. Prajem mnoho uspechov. Jujto
Kanadská borůvka?, 6.6.2010
Mnozenie cucoriedok odrezkovanim je velmi problematicke. Velke firmy ich mnozia metodou in vitro. Cize v labakoch. Niekomu sa sem tam ujme nejaky odrezok, alebo potopeny konar. Ale je to skor o stasti ako o metode. Prajem aby sa ich ujalo co... celý příspěvek >
Stříhání borůvek, 6.6.2010
Su odrody, ktore netreba rezat takmer vobec, su odrody, ktore strihat treba a niektore ak chcete mat nejaku urodu sa dokonca musia. Zovseobecnit tvrdenie do jednej vety, ze netreba podla mna neni univerzalna pravda.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika