Příspěvky uživatele - 158.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mě to píchlo do nosu?, 10.9.2010
Takže je to ten lumek? Píšete o nadílce larev pod kůrou, no vidíte a já jsem žila v domnění, že kladou vajíčka do housenek. které vylíhnuté larvy vyžírají. Tak to si musím najít.
Králíci - choroby, 10.9.2010
No, nejsem chovatel, ale spíš bych se poradila s veterinářem. Popište mu příznaky a měl by poradit. nebo pohledejte na internetu onemocnění králíků. Ale úplně nejlepší je přece jenom ten veterinář. Nějaké experimenty bych asi moc nedoporučovala.
Slimáci, 8.7.2010
No, víte, jestli se neklepal z toho mléka. Za 1. dospělým kočkám mléko rozhodně ne, škodí jim. Dospělé kočky nedokáží mléko strávit, neb enzym, štěpící laktázu mají jen koťata, a za 2. ani ježkům. Zkuste si o tom něco přečíst.
Škůdce na blumě, 7.7.2010
Omlouvám se, po shlédnutí na odkazu to skutečně vypadá na toto "nové" slunéčko. Jo, příště se nejdřív podívej a pak pindej...
Škůdce na blumě, 7.7.2010
Víte, nezlobte se, ale larva slunéčka to opravdu není. Zadejte si do vyhledavače LARVA SLUNÉČKA a budete překvapeni, jak jiné larvy jsou. S broukem nemají vzhledově absolutně nic společného. Larva je modrošedá s oranžovými skvrnkami na bocích... celý příspěvek >
Mšice, 6.7.2010
Všechny je nezničíte nikdy. Mospilan je systémový insekticid, který prostupuje pletivy a následně jej mšice vysají společně se šťávou listů, takže pomřít by měly. Ovšem nezapomeňte, že mšice, než se odeberou do mšičího nebe, nakladou další vajíčka a... celý příspěvek >
Nádory na stonku rajčat, 2.7.2010
Tak jsem to nemyslela, jenom mi to vizuelně nedělá dobře. Pro mě je to prostě HNUSNÉ! I kdyby to bylo na salátu nebo hrušce. Jedlá budou, protože je nepěstuju pro sebe, ale pro manžela, ten na zahrádck ani nepáchne, čili o nádorech nemá ani páru,... celý příspěvek >
Jak vypadají Vaše brambory?, 30.6.2010
Vracím se k původní otázce. Psychicky jsem to nezvládla a vykopala nejvíc postižené brambory. Prakticky bez natě, pochybuju, že by hlízy bez listů rostly. Tož, nic moc. Ále co, buďme rádi, že při tom letošním počasí vyrostlo aspoň něco. Hned,... celý příspěvek >
Nakej sajrajt na bazalce a tymianu, 30.6.2010
Řekla bych, že ten "sajrajt" je plíseň. Vzhledem k tomu, že se bylinky dávají do jídla, postřik bych moc nedoporučovala. Raději nový výsev.Ale možná - zeptat se v zahrádkářských potřebách? Pohledat na internetu?
Jak vypadají Vaše brambory?, 23.6.2010
Ptám se proto, protože moje už žloutnou. Pochopitelně, přes veškerou péči (okopávání, plení, postřiky, modlení k Panence Marii) dostaly plíseň a pomalu se chystají do bramborového nebe. Mám pocit, že za týden po nich bude skutečně ámen a... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 23.6.2010
Milí melounoví přátelé, melouny zasazeny již asi tak tři týdny, možná měsíc. Šest sazenic. Ze dvou se vyklubaly okurky :-), jedna melounová sazenice uhynula. Velikost přeživších k dnešními dni je cca 20 cm, slovy dvacet centimetrů. Po květech... celý příspěvek >
Nádory na stonku rajčat, 23.6.2010
Vloni bylo o stejném problému v diskuzi psáno, ale nikdo nedokázal poradit. Dnes jsem si všimla, že na stonku jednoho rajčete se začíná tvořit malá svislá prasklinka, ze které začínají vykukovat malinkaté nádorky. Předpokládám, že se budou... celý příspěvek >
Nevím, kdo to je, 23.6.2010
Podle mého názoru jde o žížaly. Pravděpodobně máte dobrou půdu. Ještě se zeptám takto - ty hrudky jsou tvořeny jakoby spojenými kuličkami? Pak jsou to žížaly zcela jistě. Buďte rádi, já si po dešti žížaly, vyleznuvší zpod zámkové dlažby, na trávník... celý příspěvek >
Rajčata - krabatění listů, 18.6.2010
O kroucení listů rajčat zde byly napsány již celé ságy. Nezpůsobuje to ani škůdce, ani choroba. prostě se kroutí. Vloni jsem u některých rajčat listy odstranila, u některých ne a výsledek byl úplně stejný. Rajčata nám bohužel svůj problém nesdělí,... celý příspěvek >
Žloutnutí malých plodů roubovaných okurek ve foliáku, 18.6.2010
S tím hnojením s citem, pokud jsou rostliny malé, nemusí vše zpracovat. Já jsem při výsadbě dala do důlku granulované slepičince, zatím nepřihnojuji, jen jsem lehounce stříkla previcurem. Každý rok mi plíseň okurky zlikviduje a kdyby při letošním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika