Příspěvky uživatele - 100.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karavan nebo mobilheim?, 23.7.2010
Dobrý den, uvažuji koupit karavan nebo mobilheim na zahradu k víkendovému bydlení od jara do podzimu. Dovolí nám tam jen malilinkatou zděnou chatu, sousedé si postavili větší na černo. Není pod tím plechem v létě moc teplo? Lze ho vytopit? Děkuji... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 8.7.2010
Asi jsou v trávě z myší. Můj táta šel do kurníku, kde léta slepice nejsou a chytil tam spoustu blech. Je to uzavřený cihlový domek, dostanou se tam jen myši.
Mravenci na zahrade, 8.7.2010
Také mám na zahradě hodně mravenců. Pod každým kamenem, pod každým drnem hlíny jsou. Drn vezmu za trávu nahoře a hodím do ohně po občasném opékání buřtů.Ve staré knize jsem vyčetla, že jim vadí vůně levandule. Vysázela jsem tedy levandule-fialové i... celý příspěvek >
Slimáci, 8.7.2010
Koukněte se na pár dní staré Události v regionech-Brno na stránkách ČT. Ve vesnici u Brna jeden pán použil biologický přípravek-nějaká voda, v které utopil nachytané slimáky a rozházel je po zahradě. Slimák je kanibal, sežral a umřel. V přípravku je... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 13.12.2009
Já bych ji pozvala k sobě na návštěvu. Myslím, že ona by to uvítala-asi ji chybí společnost, taky bych se od ní něco dozvěděla a dobré vztahy se sousedy jsou k nezaplacení. Jak se objeví nějaký soused i přes pár zahrad, hned na mě mává a volá,... celý příspěvek >
Foliovník - zkušenosti, 28.11.2009
Jak vyřešit foliovník na terase? Podklad je beton s odvodnovací dlažbou (dlažba na plastových kolečkách v rozích, pod dlažbou odtéká voda). Z jedné strany je betonová zed-k ní přichytím konstrukci. Není mi ale jasné, jak velká vrstva hlíny je pro... celý příspěvek >
Lze ji pohnojit starým cementem?, 28.11.2009
Zbylo mi pár pytlů cementu, lze cementem pohnojit dospělou merunku která má každý rok jen 4 plody? Nevím jestli je v cementu nějaký vápník, nerozumím tomu.Plánuji vysadit další merunky a broskvoně. Má se dát nějaký vápenec při sázení pod kořeny?... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 16.10.2009
Po roce založení jahodového záhonu se mi tam nastěhovali mravenci. Nasadila jsem do záhonu v létě levandule a pozorovala, že mravenců ubývá. Tuto radu jsem vyčetla v jedné knížce, že prý jim vůně levandule vadí. Na podzim jsem tam už mravence... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika