Příspěvky uživatele - 176.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 24.3.2011
Aspon podla obrazkov na webe treba vylomit pripadny pravy list, vyrezat rasiace nove a po bokoch v pazuchach klicnych listov je este pri kazdom maly zarodok. Aj ten treba vyrypnut. Inak to klici. Ak napriek tomu rasia, treba iba vylamovat a... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 18.11.2010
A bala ste sa opravnene. Popol z dreva ma zasaditu reakciu a cucoriedky su kyslomilne rastliny. Pouzit popol by som skusil iba ak by bola poda moc kysla aj na cucoriedky.
Nechtějí mi nakvést kanadské borůvky, 22.9.2010
Cucoriedka (do istej miery je to zavisle od odrody) potrebuje rez. Vie sice rodit aj na starsom dreve, ale hlavna uroda je na jednorocnych vyhonkoch. Najma na tych vyrastajucich z dvojrocneho dreva. Niekto nestriha cucoriedky a aj tak sa docka urody.... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 12.7.2010
Co sa tyka tych odrod, nemal som v podstate s cim porovnavat. Hole kricky bez listia sa tazko rozpoznavaju, ze niesu rovnake. Kupoval som ich velmi skoro z jari a ked uz boli listy von a ratliny v substrate, tazko nieco reklamovat. Bol som rad, ze... celý příspěvek >
Ochrana kanadských borůvek před sněhem, 12.7.2010
Netusim ako to robia vo vacsich vysadbach, tiez svoje cucoriedky proti snehu nechranim. Keby som musel, zrejme by som kupil dlhsie bambusove tycky, zviazal ich pri jednom konci tak tri, styri apostavil nad cucoriedky. Co na ne, netusim, nieco by sa... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 12.7.2010
Myslim, ze sa jedna o tento odkaz. Orezanie nazvu mohlo byt sposobene viacerymi faktormi, o ktorych pravdepodobnosti sa je zbytocne rozpisovat. K cielu vacsinou vedie niekolko ciest. Casom si najdete tu svoju najspolahlivejsiu. Za 3 mesiace... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 8.7.2010
A samozrejme predavaju rastliny mnozene metodou in vitro. Ked by ste sa rozhodla tam nakupit, myslim, ze Vas odrodova skladba isto potesi. Nechcem tu na nikoho davat reklamu, sposob ako sa k danym informaciam dostanete som uviedol. Najdite si,... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 8.7.2010
Ano pestujem cucoriedky a moje prve sadenice pochadzali z miestnych zdrojov a tie pravdepodobne z polska. Pokial som dobre informovany dana spolocnost ma odrody zo zdroja v USA (neviem ci vsetky). Diky tomu prisli aj na omyly v nazvoch pri doposial... celý příspěvek >
Kanadská borůvka zasychání květů, 6.7.2010
Nemohli jej prerast korene do okolitej zasaditej pody?
Borůvky kanadské, 4.6.2010
Ked zakvitli a opadali iba kvietky, nic sa este nedeje. To co ostalo na stopkach bude teraz naberat na objeme. To uz ale asi o takomto case viete. Este moze narast. Toto neni posledna rastova perioda. Pokial ju nechate rodit, bude rast menej.... celý příspěvek >
Merunka Radka, 20.4.2010
No ja ju mam od jari minuleho roku. Sme cosi menej ako 400 m nm. Ked uz prezila moju starostlivost a zimu, tak uz asi prezije aj dalej. :) Do jamy dostala trochu zasobneho hnojenia (nic extra), a polieval som ju statocne. Voda u nas nestoji a steka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika