Příspěvky uživatele - 32.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolie soulangiana, 19.3.2009
Nespali se, vim ze k rododendronum se dava.dekuji Kucerova
Magnolie soulangiana, 19.3.2009
Prosim do ceho mam tuto magnolii vysadit, nevim jestli raselinu nebo co k ni dat aby byla krasna.Bude za vetrem, ale na vychodni stranu, takze mene slunce.dekuji Kucerova
Wistaria, 14.3.2009
To je ale nadhera.Vypada, ze je na strome.Co je to za strom.A jak je stara, mohl by majitel odpovedet.dekuji Kucerova
Řez vína, 14.3.2009
Mohu ji ted ostrihat.Nebyla leta strihana a ja vubec netusim co s ni.JanaK.
jablka fuji, 16.3.2008
Koupila jsem v kramu tuto odrudu, da se koupit take tady u nas v Cechach? Myslim stromek. Dekuji
jizni svah - skalka, 5.1.2008
Poradte mi prosim, jake tam mam vysadit rostliny. Dekuji.
Wistarie a raselina, 22.9.2007
Poradte mi nekdo jestli muzu dat raselinu. Znamy to udelal, vsadil ji mnohem dele nez ja a ma ji pekne obrostlou.mne cela opadala. Nevim cim to je. Dekuji
Wistaria, 10.8.2007
Mam uplne stejny problem jako Vy, take mi usycha i kdyz rostla pekne. Nevim co to je.
Kdy strihat pnouci ruzi, 26.5.2007
Potrebuji poradit. Ted kvete, ale roste spise do sirky nez na vysku. Nevim vubec, jak ostrihat. Chci aby byla pekna, ale kdyz ji v predu ustrihnu, tak to bude vypadat hrozne. Dekuji, snad mi nekdo poradi. Jana
Přemnožení konvalinek, 26.5.2007
Ja pracne shanim konvajinky a tady je nekdo likviduje.
Zpevnění svahu, 25.5.2007
Napsala mi pani, ze se byla na te skalce v nedeli podivat a vyfotila si to. Podivejte se na ceska televize, zadejte ZAHRADA JE HRA a tam je diskusni forum. Najdete to tam. JANA
Přísavník pětiprstý a Wistéria, 25.5.2007
Urcite si kupte v zahradnictvi, stoji okolo 300 Kc.Prece chcete aby co nejdrive kvetla, jestli ne tak tam nechte tu te semen.
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 25.5.2007
Take lsem ji vsadila asi pred mesicem. Zrovna byla ta zima, tak jsem ji jezdila prikryvat a kontrolovat. Nic se ji nestalo, obe pekne rostou.
Vistarie, 25.5.2007
Tak to je nadhera. Za 6 let takhle vyrostla? Je to z jedne rostliny?
Trávník, 25.5.2007
Myslite si, ze to travnik prezije?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika