Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákrsek, 10.3.2011
Můžete prosím poradit? Máme malou zahradu a chceme vysadit dvě či tři třešně, aby dosahovaly do výšky tak 3 m. Máme koupit zákrsky a případným řezem je v této výšce držet nebo zákrsky do této výšky ani nedorostou? Děkuji.
Lignohumát, 2.3.2011
No tak vzhledem k tomu, že moje "znalosti" vycházely z kusých informací různého druhu, šla jsem věc zkonzultovat se sousedem chemikem. Z toho, co na mně vychrlil, jsem pochopila, že z hnojiv se dá v souvislosti s lignohumátem uvažovat o... celý příspěvek >
Lignohumát, 1.3.2011
To víte, že jo Honzíku.  Tou vodou jsem myslela vodou bez vodu lignohumátu. Jinak obě skupinky sadby byly zalévány vodou se ždibcem hnojiva a jedné jsem dopřávala ten lignohumát. Ale mýlíte se. Ten zmiňovaný lignohumát není hnojivo!! :-)
Lignohumát, 1.3.2011
To jo, to máte asi pravdu. Aspoň u nás mě to tvrdila prodavačka, když jsem ho vloni zjara za 140,- Kč kupovala. Ale musím souhlasit s Magdalenou Dobromilou, že je dobrej. Vloni jsem dvanáct paprik od vyklíčení do výsadby zalévala jednou týdně... celý příspěvek >
Kanadská a kamčatská borůvka - pomoc, 1.3.2011
I když mám stále pochybnosti, dám na Vás .
Lignohumát, 1.3.2011
Teda Vy na to jdete z gruntu .  Zadejte si humínové látky, možná že něco najdete i zde. Můžu se zeptat, proč jdete tak do hloubky?
Kanadská a kamčatská borůvka - pomoc, 28.2.2011
No tak nevím, mám netbook s malým monitorem, tak to možná špatně rozpoznávám.. Ale řekla bych, že ta nalevo - kanadská je vlastně kamčatská, ta napravo - kamčatská je muchovník.
Konopí, 10.2.2011
Měla jsem ji vloni ve foliáčku, mšice tam nějaké byly. Ale rostlina, jako první, byla dočista celá zasviluškovaná. Letos ji tam nedám.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.2.2011
Pokud jsem pochopila správně, tak Gialla.. je na řezu žlutozelená a Lungi.. oranžová. Mně vyrostl pod názvem Gialla plod s krásně oranžovým vnitřkem, ale v kuchyni k ničemu (p. Svobodová uváděla své zkušenosti s rostlinou, já zase své a tudíž se to... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.2.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem objevila loňský pytlík ještě se dvěma semeny. Domnívám se, že se jedná přesně o tutéž rostlinu, jakou (podle její foto) pěstuje paní Svobodová. Ty dva moje velké plody měly sem tam trochu nažloutlý odstín a na řezu byly oranžovější, než na... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.2.2011
Kdybyste se pane inženýre mrknul kousek nazpátek, tak byste zjistil, že rostlina byla dávno identifikována :-). Nevím, proč ho používají ostatní, ale mně se výraz cuketodýně líbil a využití plodů v podání p. Svobodové bylo trochu netypické pro... celý příspěvek >
Skleník na podzim, mravenci, a co říkáte na trichodermu?, 2.2.2011
Proti mravencům jsem v červenci koupila solární odpuzovač a za dva měsíce jich ve foliáčku bylo minimálně. Jestli díky odpuzovači nebo jestli to byla náhoda, nevím. Letos uvidím. Proti mšícím nasazuji berušky. Dá to práci nějaké najít, ale vyplatí... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 2.2.2011
Zdravím, měla jsem z porcování cuketodýně dost foto, ale zkolaboval pc, odešel disk, fotografie jsou tudíž nenávratně pryč a tak jsem se ani neozvala. Když to tedy shrnu. Bez zakracování výhonů by rostlina zabrala desítky m čtv., konečný odhad je... celý příspěvek >
Zastínění foliovníku, 31.10.2010
My už třetím rokem stíníme foliáček takovou tou 40 % síťovanou zelenou stínící folii. Je šíře 1,4 m, tak ji dáme přes vrch a po stranách provázkem přivážeme petky plné vody, aby folie neuletěla. I když je zelená, tak bych neřekla, že se tak moc... celý příspěvek >
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 10.10.2010
Souhlas. Jednička je muchovník, dvojka je zimolez.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika