Příspěvky uživatele - 136.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba hrušky (fotografie), 29.6.2010
Rovněž máme stejný problém s hostitelem škůdce na tůjích a jalovcích. Napadený list hrušky ze strany vypadá později doslova nechutně. Navíc mají pak hrušky v sobě zatvrdlé hrudky a křiuví se. Když jsem pátrala, jaká je bezpečná vzdálenost od tůjí,... celý příspěvek >
Tank mix: Baycor, Calypso, Omite, 1.6.2010
Čím jste si pak umyl ruce?. Já jsem s tím jednou dělala a po páskách jsem ještě celé odpoledne lepila i já, nejen strom. Nemohla jsem to z rukou dostat dolu. Když jsem s páskami a lepidlem dělala v rukavicích, tak se rovněž lepily.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 1.6.2010
Pane Mirku, také jsem letos postavila fóliáky a tento týden jsem pro jistotu dala rajčata do něj. Jak jsem psala o tom ráji ve stodole, tak ten určitě není na Valašsku a v povodňových oblastech. Pracuji v týdnu mimo domu a vidím, co je cestou... celý příspěvek >
Jak přinutit vyrašit spící očko?, 1.6.2010
Četla jsem, že spící očko se dá vyprovokovat 10 cm nářezem, něco jako měsíc když couvá. Jedna strana je v oblouku a druhá rovně, ale rez není široký. Myslím že znalí odborníci by Vám mohli zareagovat. Určitě to znají. Pokud vím, tak se to používá u... celý příspěvek >
Houby v mulčovací kůře - odstranit ano či ne, 26.5.2010
Také jsem je měla, ale dávám je do kontajneru, ne do kompostu. Před pár lety jsem je nelikvidovala a pok jsem měla problém spod hrušky odstranit podhoubí a bála jsem se, že přijdu o hrušku po razantním zásahu na houby. Ale mělo by pomoct povápnění... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 26.5.2010
Pane Mirku, díky Vám jsem se dlouhé době smála až mi slzy tekly. Téměř jako kdybych viděla naši zahradu.Navíc jsem rajčata a papriky 3 měsíce pomalu "ofukovala" a místo aby rostli, tak se jim zarazil růst. Nakonec jsem sadbu koupila na... celý příspěvek >
Okurky - nemoci nebo chladno?, 26.5.2010
Já obvykle kombinuji. Do dvou řádků dám předpěstované a do dvou dám co 10 cm výsev po dvou semínkách. Když vylezou ze země, tak případné díry doplním přesazením některé vzrostlejší do "díry", nebo rychle dokopím na trhu. Pestuji na černé... celý příspěvek >
Kandování (nejen) tykve fíkolisté, 20.5.2010
Dobrý recept. Ráda jej použiju. Zůstali mi tykve fíkolisté z roubování, které jsem nestihla a málem jsem je vyhodila. Myslela jsem, že se dá použit pouze Goliáš. Moje maminka podobně dělal letní hrušky, ale ještě je obalila v práškovém cukru. Bylo to... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 20.5.2010
Pane Adam a pane Vysloužil, moc Vám děkuji za odpověď (skoro před měsícem). Pracovně jsem se přesídlovala na Valašsko a tak jsem dávala zahradu do stádia minmální pracnosti v létě a neozvlalanjsem se. Jabloně na JTEE mám na jih jako stěnu, Za... celý příspěvek >
Tank mix: Baycor, Calypso, Omite, 19.5.2010
Prosím o radu. Stromky mají rok, květy jsem jim odtrhla, zbírají se po okusu zajíců a proto plody neočekávám. Mám i tak stromky postřikovat?. Na nektarince se kroutily listy, tak jsem je odtrhla a uvidím, co bude po dešti. Meruňka, třešně a teď i... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika