Příspěvky uživatele - 200.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 29.6.2010
Ta měď vypadá zajímavě - leč já bych spíše rád vyzkoušel holandskou metodu. Viděl jsem na fotkách plechové obrubníky, které byly nahoře ohnuty a slimáci tak nemají šanci toto přelézt. Hledal jsem na netu a bohužel u nás asi nikdo nevyrábí - nebo... celý příspěvek >
Znáte někdo "kanadská" rajčata?, 28.4.2010
Prosím všechny o radu, kde by se dala sehnat tzv. "kanadská" rajčata. Nebo alespoň určit jejich správný název dle popisu.: Rajčata měla v zralosti sytě oranžovou barvu, tvrdší slupku a výrazně nasládlou chuť. Zvláštností byla velká špička na dolním... celý příspěvek >
Znáte někdo tuto odrůdu jablek?, 22.11.2008
Ano, to jsou oni. Moc všem děkuji za příspěvky - Malináč si již budu pamatovat 
Znáte někdo tuto odrůdu jablek?, 19.11.2008
Děkuji všem za příspěvky, Protože všechny jste uvedli Malináč - beru tento jako fakt  Možná v lepším sklepě by vydrželo déle, ale takto jak píše poslední přispívatel - dosti rychle moučnatí. Ihned po utržení je ovšem výborné. Ještě jednou... celý příspěvek >
Znáte někdo tuto odrůdu jablek?, 18.11.2008 Obsahuje fotku
Na zahradě máme dva stromy, které tak před 50ti lety sázel a rouboval děda. S tím, že to jsou jablka Matčina. A tak jsme je až doposud brali - ale nyní nám několik lidí řeklo, že tyto vůbec nejsou Matčina a přinesli svá na porovnání. Jsa přebyt... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika