Příspěvky uživatele - 78.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
černání a vadnutí listů, 23.5.2007
Ještě chci dodat, že jsem ještě letos nepoužíval žádný postřik, pouze loni. Taky jsem uvažoval o vysoké hladině spodní vody, což není vhodné pro hrušně, v dané lokalitě se jim nikdy nějak nedařilo.
černání a vadnutí listů, 23.5.2007
Děkuji, ano ano mery to jsou ony, to by mohl být původce problémů. Používám na ně postřik: ZOLONE 35EC, nebo SUMITHION SUPER. Nevím, ale jestli obsahují měď. Nemoh by jste mi poradit nějakou alternativu na tyto škůdce, potažmo vyřešení vadnutí... celý příspěvek >
černání a vadnutí listů, 22.5.2007
Prosím poraďte,mám mladý stromek 3 roky starý,odrůda lucasova.Letošní mladé výhony na špičce vadnou a listy černají,černání je jasně ohraničeno,nepostihlo to všechny výhony.Plody částečne sprchávají,ale to bych viděl jako běžný jev.Na stromku jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika