Příspěvky uživatele - 23.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 6.8.2010
Dobry den, Ivosi, mam podobny napad (potok nam proteka pres cely pozemek, rada bych ho v jedne jeho casti vyuzila pro jezirko/rybnik. Jde o to, ze je zatim jen napad a co jsem cetla, odrazuje me ani ne tak urednicke kolecko, jako spis cena. Muzete mi... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 23.6.2010
Neměl by být včelař klidný člověk, pane PP? A nebo také patříte k těm vševědoucím včelařům agresorům, kterým jsou názory jiných ukradené... jen když se Vaše včely množí a množí a množí...
Jak se zbavit včel?, 23.6.2010
Ano, jsme v podobné situaci:(  Již jsem se ptala, jak je možné, že je tolik agresivních a bezohledných včelařů??? Vždyť stačí jen mít včely tam, kde není obydlená část vsi... a může se klidně svému hobby věnovat. Takhle mám pocit, že si spousta... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 23.6.2010
Ahoj jsme ve velmi podobné situaci. Velmi agresivní včelař a milionové roje na našich pozemcích (Kde se vzal názor, že jsou včelaři mírní lidé...?) Zkoušeli jsme stížnosti (ústně i písemně) teď chystáme žalobu... a přitom by stačilo jen včelstvo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika