Příspěvky uživatele - 16.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 3.3.2011
 Zdravím - má niekto skúsenosti z uvedeným čističom, či sa ho oplatí kúpiť a podobne?.Má byť v Lídli v akcii. Dík. Miro
Betonový bazén, vykachličkovaný s přelivovým žlábkem, 25.6.2010
myslite, ze strecha domov sa preraba kazdych par rokov? :-) zivotnost folie bude urcite dlhsia, ako par rokov. doporucujem sa pozriet na riesenie bazenov na plavarnach, kupaliskach.. v drvivej vacsine je na nich natiahnuta prave folia, je to... celý příspěvek >
Betonový bazén, vykachličkovaný s přelivovým žlábkem, 24.6.2010
predstavte si foliu, ktora sa pouziva namiesto lepenky ako hydroizolacia plochych striech..napr. fatrafol
Betonový bazén, vykachličkovaný s přelivovým žlábkem, 23.6.2010
a nebola by lepsia namiesto obkladu stresna folia? predsa len je maksia, podklad sa v podstate nemusi specialne upravovat, aurcite aj lacnejsia...   azrael
Modrá skalice ano či ne?, 23.6.2010
to radim podla tvojej teorie vstrebavania 200-300 ml vody za hodinu pokozkou ludskeho tela by som v pripade celodenneho kupania nemusel vobec pit aj ked je bruatalne horuco :-) to znacne odporuje vsetkym odporucaniam doplnat tekutiny, aj ked sa... celý příspěvek >
Ohrev vody v bazene, 9.6.2010
zeby si stacilo pozriet diskusiu o jednu temu vyssie?
Mountfield - bazény, 9.6.2010
to taťana brali sme od mount zapusteny bazen, a uz pri kupe, v navode, pri pokynoch k zostavovaniu, vsade bolo VELKYM PISMOM uvedene, ze podmienkou instalacie je stavebna pripravenost, ktora bola popisana. okrem ineho to bolo: vykopana... celý příspěvek >
Ohrev vody v bazene, 9.6.2010
ja som to vyriesil co najlacnejsie...50 metrova najlacnejsia hadica natahana na zamkovej dlazbe (pripadne inom povrchu, ktory sa zohrieva) a na nu napojene male cerpadielko (cca 200-600 l/hod bohato staci). ak mate moznost umiestnit hadicu na... celý příspěvek >
Neznáma višňa, 22.5.2009
Dakujem za radu. Chcem sa ešte opýtať ako sa dostanem po jednoletý výhon mladé třešne ptáčnice. Zasadit pecku a čekat?
Neznáma višňa, 21.5.2009
Mám doma višňu a neviem zistiť jej odrodu. Jej plody sú velké krvavočervené a sladké. Kedže je už stará chcem ju preštepiť. Poradte mi do akého kmeňa a akým spôsobom.
Mc Culloch 130, 18.9.2008
Ináč ja som si zrovna včera na ebay zohnal 2 nove sviečky do môjho mac130, lebo tá čo je tam teraz je asi ešte pôvodná. Tiež som za dosť málo peňazí objednal dva vzduchové filtre - lebo ten pôvodný je plný dreva a nedá sa to vyčistiť. Videl som tam... celý příspěvek >
Mc Culloch 130, 17.9.2008
Zdravím, no podľa mňa už v obchode takéto niečo nedostať, ale na ebay.com sa celkom ešte dajú zohnať náhradné diely.
MaC 130, 17.9.2008
No a ešte dodám: 1) napriek tomu že je to už stará píla pri nabrúsenej reťazi ide až neskutočne dobre :), porezal som s ňou už aj dosť hrubé agáty resp. hocičo, hoci primárne ju používan na orezovanie stromov 2) doma som našiel k tomu aj originál... celý příspěvek >
MaC 130, 17.9.2008
Zdravím, no ja som tiež takúto píllu nejak zdedil a nešla už veľmi veľa rokov. 1 - sytič je zapnutý keď smeruje do strany. Smerom na lištu je vypnutý 2 - L tryska je tryska nízkych otáčok, tá je potrebná na to aby píla vôbec išla. Zhruba... celý příspěvek >
vzduchovač, 12.9.2008
Moja skúsenosť so vzduchovadlom je taká, že jazieko Vám pri silnejšom mraze zamrzne aj napriek tomu že bude vzduchovadlo pustené nonstop, obalené polystyrénom poprípade bude uložené vo vykurovanom dome. Buď Vám zamrzene vzduch v hadičke alebo Vám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika