Příspěvky uživatele - 148.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vám právě kvete a raší, 25.4.2011
Dnes mi konecne rozkvitla marhula (veharda), vychodne slovensko, 430 m.n.m.
Josta ako podnož, 25.4.2011
Zdravim, skusali ste uz niekto vrublovat/ockovat, egrese alebo ribezle na jostu? Zda sa mi, ze josta by mohla mat lepsi korenovy system ako ribezle alebo egrese. Dalsi dôvod pre ktory to chcem skusit je ze neodnozuje (aspon mne rastu z jedneho... celý příspěvek >
Pěstování révy v 19. století, 12.3.2011
Dakujem za odkaz. Inak ide vam zobrazit tuto publikaciu?
Stepenie do hlôhu, 6.2.2011
Za urcitych okolnosti ano.
Co vaše réva?, 28.1.2011
Nebolo by uz lepsie vytvorit temu "co vase reva 2011"? Tuto to zacina byt neprehladne.
Višeň, 20.8.2010
Dobry den, mohli by ste sa pan Vysluzil podelit o skusenosti s ockovanim ceresni/visni?
Choroba révy, 4.8.2010
Bude to pravdepodobne padli... PS: Mohli by ste mi prosim napsiat co to je za odrodu? (ak viete)
Dotaz na postižení révy, 29.7.2010
Je to padli, odium, mucnatka alebo neviem pod akym nazvom to poznate :)
Prosim o radu s rajcinami, 26.7.2010
Zase az tak zbytocne tam listy nesu...
Sekačka pro louku ve svahu, 11.7.2010
Len jedna poznamka, ked ma s tou kosackou kosit starsia osoba (zena) tak by som nehladal kosacku s co najväcsim kosom.
Zaštipování vinné révy, 10.7.2010
Chcete zastipovat alebo rezat?
Výměna oleje - Yard Man, nemůžu najít, 7.7.2010
Srub neni pod krytem klinaku... Podobnu kosacku yard-man vstastnim a ventil je na urcite zo spodu tak ako som popisoval...
Výměna oleje - Yard Man, nemůžu najít, 7.7.2010
V pripade ze v nej uz je olej, pozor na to aby ste neobratili kosacku na bok...
Výměna oleje - Yard Man, nemůžu najít, 7.7.2010
Ked mate kosacku otocenu predkom k sebe, kosacku dvihnete predkom hore a zhruba v strede trosku do lava sa nachadza ten ventil
Výměna oleje - Yard Man, nemůžu najít, 7.7.2010
Poriadne sa rozhliadnite zo spodu, je tam taka sruba ktora sa da povolit napr. kluckou z dveri
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika