Příspěvky uživatele - 96.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pily Patriot, 10.6.2016
Však ji teď také prodávájí za 3300. A za tu cenu dobrá.
Je tohle odrůda Nero?, 17.11.2015
Dobrý den, podle mě tohle Nero nebude, mám ho doma a bobule nejsou tak špičaté. Napadlo mě také že by to mohlo být BV-18-109.
Podivná mirabelka, 5.10.2015
Dobrý den, Bellamiru mám vysazenou také a řekl bych že to bude na 99% ona. U mě první úroda chutově také nic moc, ale byl to stromek od kamarada po přesazeni. Tak ji davam jeste sanci :-). 
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 25.2.2014
By mne zajímalo, když jste stromek vysadil loni na jaře, jestli jste ho ostříhal. A jestli měl stromek loni nějaký přírůstek. Ano, stříhal jsem. Ve spodním patře bylo asi 8 větví. Dvě byly ulomené, dvě nevhodně postavené, tak šly pryč. Zbývající... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 24.2.2014
Neměl by se 1petr vyjádřit, jaký tvar stromku požaduje a jak vysoký kmínek chce mít?  Podle jeho přání bych pak ponechal po výsadbě jen spodní patro nebo jen to horní. Strom chci menší, proto jsem volil podnož Giselu. Co se tvaru týká,... celý příspěvek >
Elektrická čistě mulčovací sekačka, 30.10.2013
To je zajímavý nápad, vyrobit si mulčovací sekačku pomocí hadru. Máte nějaký grif, aby ten hadr z výhozového otvoru nevypadával? Ne, že bych něco nevymyslel, ale proč se nepoučit od zkušeného...
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Takže superfosfát. Děkuji. S nějakým pískem počítám. Z té své půdy vyberu nejlepší kusy, nakouskuju je a budu házet na střídačku s kompostem do jámy.
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Pravdu díte. Já už jsem ale tu zahradu nechal založit. Kromě ovocných stromů. Teď už vím, že to byla pitomost, co nadělám...
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Ne ne, jíl je všechno. Tedy především to nahrnuté. Co je pod tím, si jen tak dovozuju. S mělkým kořeněním G5 počítám a proto chci vyhloubit velkou díru a půdu nahradit a myslím, že by to mohlo fungovat.
Čačanská slivoň, 7.4.2011
Dobry den, ja mam jen Najbolji, vyzaduje opravdu teple polohy. V horsich polohach poradne nedozraje, je tvrda a malo sladka. Ja ji nechavam plne dozrat, temer az pada sama ze stromu a pak posupne sklizim, pak to jde. Ale urcite jsou i... celý příspěvek >
Réva vinná, málo narostla, 9.3.2011
Ja bych to seřízl klasicky na 2 očka. taky mi loni narostli nektere sazenice 30-50 cm. Takze to s nimi dopadne podobne, chce to holt trpelivost, nic se nema uspechat :-)
Nevadí mráz při stříhání révy?, 3.3.2011
Potřeboval bych u rodičů ostříhat révu, můžu ji ostříhat už tento víkend vzhledem k počasí - můžou teploty pod nulou v noci nějak rostlině ublížit? Osobně si myslím že když nejsou tak velké mrazy, že stříhat můžu, ale radši se ptám, určitě tu budou... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 27.9.2010
Dobry den, rad bych se zeptal nicka - micurinec (501) jak vam chutnala odruda ALDEN. Premyslim o ni ze bych si ji vysadil, ale zatim jsem nemel moznost degustace, diky.
Slivoň President, 25.8.2010
Ten odhad stari 30-40 let berte s rezervou, ale 25-30 by to mohlo byt. Porovnani je s ostatnimi stromy (svestky, ryngle) co mame v zahrade a stari u nich vim. S Presidentem mne take nesedi doba zrani, ted byla vetsina plodu jiz plne zrala. President... celý příspěvek >
Slivoň President, 24.8.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, ve starem sadu jsem nasel nejakou polosvestku, pravdepodobne se jedna o odrudu President. Velikostne je o neco vetsi jak slepici vejce, chut vynikajici, v tuto dobu plne zrala a meka. Stari stromu odhaduji na cca 30-40 let. Znate ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika