Příspěvky uživatele - 6.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody - která odrůda je ta nej?, 22.6.2010
Dobrý den, budeme pořizovat nové sazenice jahod, můžete mi prosím poradit, které jsou podle vás ty nejchutnější? Děkuji. Petra
Co s posbíranými slimáky?, 22.6.2010
  Tak zaprvé, nejsem žádný zapálený ekolog, jen mi prostě některé věci vadí, zvlášť když je lidi dělají jen z lenivosti (mimochodem těch plastových lahví, co bych musela vyhodit by bylo asi tak 20 týdně) a zadruhé, plevele a zbytky rostlin... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 22.6.2010
Autorka plastové láhve, papír a sklo dává do tříděného odpadu. To co zbyde z kuchyně využije - třeba odřezky masa mrazí pro sousedovic psa, z tvrdých rohlíků udělá strouhanku... zbytek vyhazuje do koše. Není to nic převratného, ale i tak je to pořád... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Zdravím Marie. To stačí jen poprášit, nebo tam toho musí být hodně? A jsou potom moc rozslizlí? Jen ať vím co čekat. Toto určitě vyzkouším. Děkuji. Petra
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Kačeny jsme zrušili před 2 roky, ale zato jsme pořídili synovi pískoviště... ten by koukal, kdyby mu tam nic nezbylo     Ale asi se kouknu po sousedech, jestli tam někde nemají nějaký ten hladový krk.
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Ačkoli griluji ráda, tuhle lahůdku si určitě odpustím, ale sto lidí - sto chutí, že?    Plastová láhev je fajn, ale při takovém množství slimáků by jich za sezonu bylo opravdu hodně a na rozdíl od Vás trošku řeším i životní prostředí,... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Tak mikrovlnka by se našla, ale kompost nemáme. My toho zase tolik nepěstujem, kromě jahod, rajčat a sem tam kedlubny... ale vadí mi, jak o ty potvory pořád zakopávám na trávě a žerou mi kytky...  Ikdyž možná nějaký ten kompost založím, aby byli... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
No jo, ale ty my bohužel nemáme...    Každopádně děkuju za radu. Petra
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Dobrý den,  z již existujících diskusí jsem se dozvěděla jak na ty potvůrky slimáky, ale bohužel jsem se nedočetla, kam s nimi po "sběru"? Zatím jsem sbírala jen jednou, utopila v kýblu s vodou a trochou jaru, pak jsem je vylila za... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 10.7.2009
Toto se mi zdá jako velmi dobrý nápad, chci jej vyzkoušet, můžete mi prosím napsat jak koncentrovaný roztok a zda použít studenou nebo horkou vodu? Pokud se to osvědčí, budou z nás zřejmě velkoodběratelé   zahrada je už jedno velké... celý příspěvek >
O jaký plevel se jedná?, 14.5.2009
Dobrý den Václave, děkuji za rady, vidím, že máte opravdu bohaté zkušenosti. Zatím to vypadá spíše na ten svlačec, včera jsem si to prohlédla ještě jednou pořádně do podrobna a určitě to bude on   Rozhodla jsem se prozatím okopávat a pak po... celý příspěvek >
O jaký plevel se jedná?, 12.5.2009
Asi budete mít pravdu. Nevím jak to kvete, protože ho většinou vytrhám dřív než to stačí, ale četla jsem si ještě tady diskusi o nejhorším plevelu a myslím, že podle popisu ostatních na tom budem stejně   Vyzkouším ten BOFIX a po jahodách... celý příspěvek >
O jaký plevel se jedná?, 11.5.2009 Obsahuje fotku
V jahodách se nám už pravidelně rozrůstá prakticky nezničitelný plevel - viz. obrázek. Je to jakási plazivka, která má kořenový systém hlouběji v zemi a roste neskutečně rychle. Jahody sice plodí i tak dostatečně, ale dostat se k nim je složité.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika