Příspěvky uživatele - 242.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Višeň - padá listí, 13.9.2010
Jsem na zahrádce začátečnice a chtěla bych poprosit o radu či domněnku od odborníků, co se stalo s letitou višní, která každým rokem měla velkou úrodu. Na jaře krásně kvetla, květy opadaly a za nějaký čas to vypadalo, jakoby celá višeň uschla. Podle... celý příspěvek >
Dotaz na postřik, 6.7.2010
Jaké postřiky např. fungují jak na mšice, tak na molice? Prosím o radu. L
Dotaz na postřik, 6.7.2010
Kde by se ten Vaztak 10sc dal sehnat? Je ještě nějaký přípravek s podobným účinkem? Jak se mám při postřiku chránit sama? Co na sebe, na obličej? Poraďte, prosím, podělte se se svými zkušenostmi. Dík.Lenka
Napadené listy švestky, 1.7.2010
Díky za radu- provedu. Lenka
Napadené listy švestky, 27.6.2010
Díky za radu, ale teď nevím. Mšice nebo molice? Čím to mám postříkat? Nebo je jiná možnost, jak se toho zbavit? Můžu stříkat nyní, když jsou na švestce plody a pod švestkou jahody? Lenka
Dotaz na postřik, 27.6.2010
Dík za radu.Tak nevím, co si mám vybrat? Mšice nebo molice? Čím to mám postříkat nebo je jiný způsob, jak se jich zbavit? Můžu stříkat teď na plody a když jsou pod švestkou jahody? Lenka
Plašič na špačky a jiné ptáky, 21.6.2010
To je super nápad, ale problém bude zakrýt velký strom. Jahody mi letos žerou slimáci a proti nim asi síť nepomůže! Kde mám síť sehnat a kolik asi stojí? Lenka
Jak na korunku?, 21.6.2010
Protože se zahrádkou teprve začínám, mohu se zeptat ve kterém období se mají švestky nejlépe prořezávat? Jak hodně zakrátit? Co vyřezat úplně? Díky za odpověď. Lenka
Napadené listy švestky, 21.6.2010
Dobrý den! Jsem začínající zahrádkářka a potřebuji poradit, co se švestkou, která je napadená něčím - bílé mrňavé zvířátka - jako čárky a ze stromu kape lepivá šťáva či co. Jahody pod stromem jsou celé zalepené! Dá se s tím něco... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika