Příspěvky uživatele - 201.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel, 22.7.2010
Šťavel.
Fotogalerie zahradních jezírek, 22.7.2010
Opravdu hezké. K naprosté dokonalosti bych ještě přihodila nějaký leknín.
Je to vodní včela?, 21.7.2010
Podle mě je to znakoplavka.
Zahradní minijezírko?, 21.7.2010
Díky moc za odpověď. Kalfas je výborný nápad. Není tak hluboklý a nemusela bych se bát, že se v něm nějaké zvíře (třeba kočka sousedů) utopí. V zimě vám v něm voda tedy nezamrzla? Přemýšlela jsem o pozinkované vaně, ale ta by nemohla být zakopaná a... celý příspěvek >
Suchý (spálený) trávník?, 17.7.2010
Trávník na fotu je také Gazon a stalo se to po posekání, nesekáme často, byl už přerostlý. DOufám, že se vzpamatuje, až přestanou horka, bojím se abych nemusela trávník řešit znovu.
Suchý (spálený) trávník?, 16.7.2010 Obsahuje fotku
Toto se mi stalo s trávníkem. Pes ho určitě nepočůral, hnojený zatím není, je nově založený na jaře kvalitním osivem. Zalévaný je ale jen několikrát týdně a částečně na slunci, částečně ve stínu. Co s tím?
Co to je? Plevel nebo něco jiného?, 16.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci. Díky.
Nemocný rhododendron, 13.7.2010
Hezké, pak že má být rododendron v polostínu. A hosta ve stínu. Mně ale bohužel rododendron asi slunce nepřežil, to tak krásně rostl.:-(
Prosím o identifikaci trvalek, 13.7.2010
U toho prvního obrázku mi jde o tu popínavku. Možná jsou na obrázcích nějaké plevelné rostliny, zahradu jsem teprve nedávno přebrala v zanedbaném stavu a ještě se moc neorientuju.
Prosím o identifikaci trvalek, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Díky předem.
Proč opadávají plody?, 8.7.2010
Mám na zahradě krásný strom, vypadá zdravě, stejně jako plody, bohužel ale opadávají, už jsou velké, začínají se vybarvovat, ale obávám se, že tam žádný nezbyde. Čím to může být? Strom je poměrně velký, plodů je na něm teď už spíš míň, takže podle mě... celý příspěvek >
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 8.7.2010
Já myslím, že se zbytečně bojíte bodnutí. My máme zahradu plnou kvetoucích kytek, keřů a stromků od jara do podzimu a bodnutí žádné, ač na ní odrostlo několik dětí. Pokud se po zdi nebudete válet celým tělem, nebezpečí je minimální. Jinak ideální by... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci trvalky, 6.7.2010
Díky!
Prosím o identifikaci trvalky, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Hned přiložím foto.
Po zalozeni noveho travniku sa mi objavuje mach, 5.7.2010
Osobně bych raději zvolila travní hnojivo proti mechu na trávníky, trávník je ještě mladý a bála bych se aplikace skalice.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika