Příspěvky uživatele - 188.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásilková zahradnictví, 12.12.2010
Zkoušeli jste primazahradu? Já ano, mají hlavně dřeviny na živé ploty a za dobré ceny.  Zuzana
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 16.11.2010
Nevím, letos jsem zkoušela dva eshopy abczahrady a primazahradu a vše co jsem si objednala, přišlo. Cenově to ujde a zboží bylo slušný. Ještě jsem kupovala balkonovky od Petra a také dobré. Marcela
Vaše zkušenosti s prodejci rostlin, 14.8.2010
Zkuste mělnické zahradníky, neprohloupíte. Vždy zjara nakupuji balkonovky u Petra, hned naproti je Jukl a Sinco, květináče a závěsy. U zahradnické školy Na Najberku v Mělníku nakupujeme ovocné dřeviny a z abczahrady hlavně tůje a cypřiše leylandii,... celý příspěvek >
Jak namnožit Cypřišovec leylandův?, 21.6.2010
Re paní Jana.  Cypřišovce Leylandii rostou velmi rychle a jakoby tak trochu zpočátku polopoléhavě, proto se musí vyvazovat k bambusové hůlce, aby vznikl u cypřišovce kmínek. Pokud jsou sazenice ve školce už větší a jsou dost nahusto, tak je... celý příspěvek >
Živý plot z Cypřišovce Leylandového, 21.6.2010
Ještě poznámka, žluté typy cypřišovců jsou ještě choulostivější hlavně první zimy po výsadbě. Pokud se rozhodnete pro zlatou formu, tak raději méně žlutý Castlewellan Gold než Gold Rider, ten je nejchoulostivější. jinak vzrostlé mnohaleté dřeviny... celý příspěvek >
Živý plot z Cypřišovce Leylandového, 21.6.2010
Ještě k cypřišovci leylandskému. Je to perspektivní kříženec a většinou jsou s ním dobré zkušenosti. Letošní zimu jsem se dostal do jednoho velkého pražského zahradnictví, kde jim zmrzly doslova stovky krásných velkých " lejlanďáků", a bylo... celý příspěvek >
Cupressocyparis Lailandii, 21.6.2010
Cypřišovec Leylandii se poslední dobou velmi vysazuje a je z něj spousta už vzrostlých živých plotů. Nejchoulostivější jsou mladé rostliny a hlavně 1. zimu a žluté typy cypřišovce Leylandii. Jinak u nás na Mělníků, ale i v Praze jsou vidět, vzrostlé... celý příspěvek >
Šišky na thůjích Smaragd, 21.6.2010
Někdy se také jedná o tzv. "semenný rok", kdy prostě túje pořádně zaplodí a jsou plné šištiček, ale u túje smaragdu se není nutné příliš obávat, protože to se u tohoto typu stává opravdu vyjimečně, navíc jsou šištičky poměrně drobné a tudíž... celý příspěvek >
Thůje z internetu - zvláštní podoba, 21.6.2010
Jednalo se pravděpodobně o semenáčky z velmi hustého výsevu a které již byly na stanovišti vlastně přerostlé. Tedy cena 16 za kus je poměrně dost, kolem dvacky se již dají sehnat menší tůje řízkované i odrůdové s daleko kvalitnějším... celý příspěvek >
Habr, 20.6.2010
Habry bych pohnojil hlavně tím, že bych je vysadil do kvalitnější kompostní zeminy, nebo nějakého dobrého substrátu. V průběhu vegetace lze úspěšně přihnojovat hnojivy na bázi NPK, hlavně kvůli tomu, abychom díky vydatným přírůstkům dosáhli 2 - 3... celý příspěvek >
Jak se starat o cypřišek leylandův?, 20.6.2010
Cypřišovec Leylandii, nebo také zlidověle cypřišek leylandův je zajímavý a řekl bych perspektivní druh na živé ploty. Roste velmi rychle, i když zpočátku řídce, ale pak postupně velmi zhoustne. Vítá sluníčko a snese i horší půdy než např. snesou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika