Příspěvky uživatele - 186.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
Všem moc děkuji a zvláště vám. Koukla jsem se na tu firmu a manželovi se to zalíbilo, takže je rozhodnuto :-) Navíc cena je super. Jsem ráda, že už netrvá na plastu.
Plastové ohraničení záhonu, 7.6.2011
Dobrý den, prosím vás o radu, jak vyřešit ohraničení záhonu. Jedná se zhruba o 10 metrový pás, který potřebujeme vodorovně ohraničit. Manžel nechce slyšet o jiném řešení, než o plastovém ohraničení. Konkrétně myslí plastové palisády, které vyčuhují... celý příspěvek >
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 9.5.2011
Tak dnes jsem plevel postříkala Roundupem. Teď jen čekat. Jak to vůbec probíhá? Nejdřív plevel zežloutne a pak se už prostě jen sesbírá?
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 5.5.2011
Děkuji za odpověď. Ale na lino můžu zapomenout, protože chci co nejrychleji zasadit ten ptačí zob místo plevele. Tak myslíte, že když postříkám plevel, zhruba za měsíc bude po něm, pak ho jen seberu a hned můžu sadit živý plot? Nebo nějakou dobu... celý příspěvek >
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 5.5.2011
Dobrý den. Pročetla jsem několik diskuzí, ale ani v jedné jsem nenašla to, co potřebuji. Minulý rok jsme seřezali ptačí zob a na některých obrází, vždy asi tak metr od sebe. Mezi ním se ale rychle rozrostl plevel všeho druhu, ani nevím jaký,... celý příspěvek >
Stanovina na altánek a houpačku, 23.4.2011
Je ten Airtex voděodolný? Co jsem našla na netu, tak je to elastický materiál a bojím se, že by se vytahal. Jinak díky za tip.
Stanovina na altánek a houpačku, 23.4.2011
Dobrý den. Máte zkušenosti s tím, že jste si někde koupili stanovinu na altánek? Já včera projížděla několik hodin internet, ale nějak se v tom nemůžu vyznat. Co jsem našla stanoviny, tak jedině s oky. Myslela jsem, že koupíme normálně metráž... celý příspěvek >
Ptačí zob, 18.4.2011
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda tam dát černou folii či ne.
Ptačí zob, 17.4.2011
Prosím o rady. Seřezali jsme minulý rok ptačí zob asi 20 cm nad zemí, protože byl po x letech nekoukatelný. Z některých větví vyrostly nové větvičky, ale některé staré větve už neobrostly. A teď co mě zajímá. Nejradši bych zasadila úplně nový... celý příspěvek >
Co dělat s nepodařeným seříznutím živého plotu?, 6.4.2011
Dobrý den, minulý rok jsme seřízli těsně nad zemí nejspíše ptačí zob (nejsem si stoprocentně jistá). Letos jsem se dívala a z některých hrubých větví rostou mladé výhonky, ale z některých ne. Myslíte, že mám odstřihnout mladé výhonky, vykopat ty... celý příspěvek >
Semena palmy pákistánské, 22.3.2011
Dobrý den. Dostala jsem dva semena palmy pákistánské (Nannorrhops ritchiana). Jedná se o mrazuvzdornou palmu. Jenže absolutně nemám tušení, jak pokračovat, aby palma vzešla a rostla. Prošla jsem pár diskuzí, ale moc jsem se nedozvěděla, co... celý příspěvek >
Česnek teď na jaře?, 21.3.2011
Jé, děkuji. Tak zkusím zajet i do našeho, zda je budou mít. To bude radost :-) Ta odrůda je česká a jsou z ní dobré česneky?
Česnek teď na jaře?, 21.3.2011
Nevíte, zda je teď v OBI česnek? Nebo se to prodávalo vše na podzim? Nikdy jsem jej nesadila a nevyznám se v něm. Jaká je přibližná cena, ať se nenachytám a které odrůdy jsou dobré? A kdyby se mi ho teď podařilo do konce března sehnat, tak v jakou... celý příspěvek >
Lávová drť, 20.3.2011
Máte zkušenosti s touhle drtí? Dívala jsem se na Receptář prima nápadů. Sázeli thuje a na černou folii dali právě lávovou drť a paní říkala, že drť nemají rádi slimáci a navíc je hrbololatá, takže když se po ní chodí, tak se neposouvá. Máte s ní... celý příspěvek >
Předpěstování Canny, 19.3.2011
Já jsem zrovna včera dosnu zasadila. Mám tři a uvidím, jak se mi chytnou. Dala jsem je normálně do větších květináčů, ať má místo, a přikryla asi 4 cm hlínou. Hned jsem zalela, ale ne moc. A taky jsem zvědavá, co řeknou ostatní, protože je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika