Příspěvky uživatele - 33.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejvyšší nadmořská výška, 16.1.2010
Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo z diskutujících zkušeností s pěstováním odrůd Melodie, Angold a Selena ve vysokých a drsných polohách / 700 a výše m.n.m./ Děkuji.
Nejvyšší nadmořská výška, 12.1.2010
Dobrý večer, plně souhlasím s názorem většiny zde diskutujících, že nadmořská výška je jen jeden z více údajů, který hovoří o vhodnosti stanoviště pro pěstování určitého druhu ovoce. Přesto by mne velmi zajímalo, v jaké nejvyšší nadmořské výšce zde... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 31.12.2009
Myslím si, že je to Borovinka /Боровинка - Charlamowsky/. Podívejte se zde a porovnejte.
Rakytník řešetlákový, 4.12.2009
Když do této velikostí narastou na Urale, v pohoří Altaj, na Sibiři...,tak si myslím, že v naších ideálních podmínkách by narostly též. Pro zajímavost, rakytník se pěstuje do nadmořské výšky až 3500m.
Rakytník řešetlákový, 4.12.2009
Takových stránek je na ruském internetě velmi hodně. Stačí jen trochu ovládat ruštinu a není problém Například se podívejte na tuto stránku. Napočítal jsem tam asi 120 sort rakytníku /Облепиха/, 65 sort... celý příspěvek >
Valašská reneta, 19.10.2009
Děkuji všem za příspěvky. Škoda, že se nepříhlasil někdo s praktickými skušenostmi s touto odrůdou. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Valašská reneta, 18.10.2009
Podívejte se na diskusi "Určenie odrody"ze 17.3.2009, kde diskutující píše, že Valašská reneta není krajová odrůda, ale že ji vyšlechtil asi před 25-30 lety pan Hatlapatka z Byniny u Valašského Meziříčí. Možná, že Vám tato informace pomůže. VČ
Valašská reneta, 17.10.2009
Má někdo s touto odrůdou osobní skušenost? Též by mne zajímala její charakteristika.
Valašská reneta, 15.10.2009
Slyšel jsem, že se jedná o nenáročnou odrůdu, podobně jako Jadernička moravská, že se hodí i do drsnejších a vyšších poloh, ale nemám to ověřené. V pomologiích jsem ji nenašel.
Valašská reneta, 14.10.2009
Dobrý den, již delší dobu nemohu sehnat žádné informace o odrůdě Valašská reneta. Ptal jsem se i v obchodech, které ji prodávají, ale marně. Může mi někdo poradit? Budu vdečný za jakoukoliv informaci, foto, odkaz na literatůru apod.. Děkuji. Josef... celý příspěvek >
Určenie odrody, 20.3.2009
Ďakujem za informáciu, pôjdem aj týmto smerom. Všetkým účastníkom diskusie ešte raz ďakujem za príspevky a pomoc.
Určenie odrody, 19.3.2009 Obsahuje fotku
Popis by aj odpovedal. Na nemeckých stránkach je veľa obrázkov odrod Berlepsch a Roter Berlepsch a bude tam asi aj viacej mutácií, pretože niektoré sú odlišné a niektore veľmi, ale veľmi podobné hladanému. U niektokých je výraznejšie rebrovanie a u... celý příspěvek >
Určenie odrody, 19.3.2009 Obsahuje fotku
Pán Vysloužil, Vy máte asi pravdu, môže to byť reneta. Berlepschova reneta je veľmi podobná, ale na foto / kohaplant.sk/ má veľmi tlstú stopku a píšu tam, že sa hodí do najlepších polôh, na menej dobrých stanovištiach vyžaduje dôslednú výživu, čo... celý příspěvek >
Určenie odrody, 19.3.2009 Obsahuje fotku
Foto 2
Určenie odrody, 19.3.2009 Obsahuje fotku
Foto dužiny
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika