Příspěvky uživatele - 147.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice - tulačka, 8.7.2010
Problém se slepičkou co opakovaně utíka, je zřejmě vyřešen. Už třetí den není doma. Navíc máme za barákem kousek lesa, takže kuna nebo liška se o ní jistě v noci postarala. Pokud by nejakým zázrakem přežila a vrátila by se zpět, zkusím ji zastříhnout... celý příspěvek >
Slepice - tulačka, 4.7.2010
Dobrý den, potřebuji se poradit. Zakoupil jsem si 4 nové slepice, avšak jedna je taková zvláštní. S ostatníma slepicema se nejak nechce kamarádit. Společne s ostatníma nehrabe a opakovaně utíka pryč ze záhrady. Záhrada je oplocená a je velká 50x30m,... celý příspěvek >
Množení ořešáku, 21.6.2010
Děkuji za Váš příspěvek. Tak takový problém s kořenama jsem nečekal, myslel jsem si, že problém by mohl být snad někde jinde (větev se neujme nebo uschne atd). Teď zbýva jenom koupit ořech.  Zasadit plody ořechu zřejmě bude zbytečná... celý příspěvek >
Sloupové hrušně, 19.6.2010
Tak to by mně taky zajímalo. Doufám, že se to tady rozjede a bude víc inf. o sloup. hrušní.
Táhne ořešák vodu?, 17.6.2010
Zájímavá diskuse - téma. V jiném, tady příspěvku je napsáno, že ořech vodu táhne z okolí 10 m.
Množení ořešáku, 17.6.2010
Mám také jeden dotaz ohledně množení ořešáku. Dá se ořešák rozmnožit tzv. hrižením? Jednu větev naříznu dám ji do země,  a pak počkám až zakoření a potom ji oddělím a pak stromek jenom přesadím? Předem děkuji.
Slepice a trávnatý výběh, 16.4.2010
Připojím také jeden nápad, aby byla tráva i na malém místě. Udělejte si takové malé klece z pletiva, řekněme 0,5m x 0,5m x 0,5m, které pak ponecháte na místě týden nebo dva. Slepičky budou "okusovat" co dosáhnou v pletivu. Klece pak... celý příspěvek >
Nehašené vápno, 28.2.2010
Je možné rozprášit na louku (kyselá půda, mech)  n e h a š e n é vápno (staré cca 5 let), které zbylo v pytlích po stavbě? Na louce roste ořešák, hrušeň a jabloně.
Chov pstruhov, 12.11.2009
Můžu ke pstruhům nasadit raky? Myslel jsem, že když nějaká rybka pojde, tak raci ji spotřebují jako přirozenou potravu. Mám, ale obavu, aby z račího moru, případně z jiné račí nemoci, ryby neonemocneli. tak zatím...
Akát, 3.11.2009
Dobrý den, děkuji za návod jak rozmnožit akát. Abych to blýže upřesnil, tak je to zatím jenom myšlenka do budoucna, co nasadit na volný pozemek. Akátové dřevo, roste docela rychle, takže bych ho využil jako palivové do krbu, a z akátového květu by... celý příspěvek >
Akát, 28.10.2009
Dobrý den, múže mi někdo poradit jak jde akát rozmnožit. Rád bych ho nasadil na volný pozemek. děkuji.
Uhyn pstruhu a sivenu, 12.10.2009
Dobrý den, jen tak na okraj, přípravků SAVO je několik druhů. Snad v tom byla chyba! Chovatel, který bez problému používá savo, by měl sdělit jaký typ sava používa. Věřím, že se Vám snažil jenom dobře poradit. tak zatím...
Nějaká nemoc?, 5.9.2009
Koupila jsem 4 nádherné broskve (plody, né stromky). Všechny ale měly uvnitř shnilou pecku. Některá víc, kdy hniloba už začala zasahovat do plodu, některé trochu méně. Ví někdo, čím to může být? Je to nějaká choroba a pokud ano, jsou tím nakažené... celý příspěvek >
Jak a kdy prořezat ovocné stromy?, 3.9.2009
Opravuji překlep: myšleno "mladé vlky"
Jak a kdy prořezat ovocné stromy?, 3.9.2009
Děkuji za radu. U peckovin je opravdu myšleno "v květu" nebo "v květnu"? I když asi peckoviny v této době kvetou, nevím, jestli nejde o překlep. Co se stane, kdybychom jabloně trochu prožezali již na podzim? Např. "maldé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika