Příspěvky uživatele - 33.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvasinky, kvas, 25.1.2013
V jedne knizce bylo, ze merenim ph se vlastne zjisti kyselost a tu je potreba pak necim upravit. Nemyslim si, ze by ovocna vina byla spatna (vsechna vina jsou ovocna...). Musi byt kvalitni surovina a da to samozrejme trochu prace. Co mohu ze... celý příspěvek >
Kvasinky, kvas, 21.1.2013
Zdravim, omlouvam se predem za mirny offtopic. 1. Daji se nekde sehnat kvasinky napr. Portske ci jine nez universalni Vinko v drogerii? Vsude se o nich ve spojeni s ovocnyma vinama pise, ale nikde jsem je nevidel (ani po peclivem Googleni - aby... celý příspěvek >
Založení vinice, 16.8.2012
Zdravím. Čistě teoreticky, jak je to se založením nové vinice v ČR? Resp. kdybych chtěl pěstovat vinnou révu a následně ji někomu prodávat (nějakému zpracovateli) nebo i sám vyrábět víno... Po vstupu ČR do EU je snad nějaký zákon, že už nelze... celý příspěvek >
Letni strih?, 22.7.2010
Dekuji, dneska na to mrknu.
Letni strih?, 20.7.2010
Mam na zahrade 9 hlav. Vyhony uz hodne prerustaji dratenku (160cm), co s nima? Zastrihnout? Diky za odpovedi.
Slahouny, 24.6.2010
Mam na zahrade 9 dvouletych hlav. Nektere maji i tri kvety, jine zadne (jak se zde psalo, asi za to muze kruta zima). Ale chci se zeptat, slahouny uz mi prerustaji dratenku nekde i o vice nez 1m. Co s nima? Nechat byt nebo je nejak naohybat? Dratenku... celý příspěvek >
Kiwi, 18.6.2010
Zdravim, mam dve sazenice kiwi (jednu samci a jednu samici). Koupil jsem je minuly rok, ale az nekdy v lete, cca 2m vysoke.Obe rostou tak ze spis nerostou. Jedna vyrasila zespod kminu pekny vyhon, ktery roste zavratnou rychlosti. Premyslim, zda nemam... celý příspěvek >
Letos zasazene sazenicky, 10.7.2009
Zalistky vylamuji porad... No problem je ze mam tycky jenom 150cm :-) a dratenku nemam jeste vybudovanou (tu budu delat az na jare pristiho roku). Takze to mam nechat rust (pripadne vymenit tycky za vetsi)? A zastipnout to az na konci srpna? Ale v... celý příspěvek >
Letos zasazene sazenicky, 9.7.2009
Zdravim, letos na jare jsem zasazel sazenicky vinne revy. Nyni uz jsou vysoke cca 130cm (asi vlivem velkych destu). Mel bych je uz zastipnout? Nnekde jsem cetl, ze se to dela nekdy koncem srpna aby zesilil kminek. Diky, Michal
Padli nebo plisen revova?, 28.5.2009
Moc vam dekuji za odpoved. Je pravda, ze revu zalevam konvi s kropitkem tak nejak z vrchu, coz asi nebude idelani. Takze mam zalevat primo na zeminu a na rostliny moc necakat? Na ty pripravky se podivam, snad bude alespon jeden bezne k... celý příspěvek >
Pestovani na dva vyhony, 22.5.2009
Aha, takze mam nechat rust oba vyhony? Tvar planuji kninek cca 1m a pote na drat. Nekde jsem cetl nasledujici (dalsi odstavec) a tak v tom mam trochu zmatek. I kdyz ted kdyz to ctu jeste jednou, tak rozumim tomu dobre, ze ty dva slahouny necham rust... celý příspěvek >
Doporucte odrudu na jidlo, 9.4.2009
Jeste jeden dotaz, staci tento rok dat k reve jenom kul, je asi zbytecne momentalne budovat nejakou pergolu, tu az pristi rok na jare (az bude mit reva na vysku cca 1m)?
Doporucte odrudu na jidlo, 9.4.2009
Dekuji za reakci. Dneska mi prisli sazenicky a uz maji cca 20cm vyhonky, takze je nejspis zbytecne to nejak specialne zahrabavat. Takze mam nechat koukat cca 5cm pod mistem kde se reva zacina vetvit? Substrat urcite koupim diky, za tip. Zalevat by se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika