Příspěvky uživatele - 103.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovací kleště, 4.5.2012
Kleště uvedené na začátku jsem si nechal příbuznou dovézt z Anglie včetně kleští na roubování kmínku a náhradních planžet (3x), stálo to okolo 80 liber před necelým rokem. Bohužel jsem pozdě objednal podnože, takže už nebyly, na zahradě v rohu... celý příspěvek >
Sloupcovitá jabloň, 3.5.2012
S vyzráváním letorostů má problémy celá řada nových jabloní a čím výše je pěstujeme, tím je to výraznější, moje zkušenost je, že po namrznutí je dobré na vrcholu ponechat pouze jeden nejsilněji rostoucí listový pupen ostaní okolo vylámat, jinak se... celý příspěvek >
Řez a tvarovani ovocne steny jablon, hrusen, 27.4.2012
Těžká rada, nikde nepíšete o jaké podnože jde - tedy na čem jsou stromky naroubovány, nepíšete o jaký druh stěny by mělo jít, plocha, prostor atd.. Pokud by šlo o štíhlá vřetena vyhledejte si diskuzi jabloňová stěna, kde je prakticky všechno... celý příspěvek >
Jablonová stěna z ákrsků Fany a Lipno na M26?, 21.4.2012 Obsahuje fotku
Vážený pane, odrůda Lipno na podnoži M26 roste poměrně slabě v plodnosti a moje 8 letá vřetena mají okolo 2 m- pozor však na přeplozování a střídavou plodnost - má k tomu dle mě sklon. Odrůdu Fany mám zatím pouze malý stromek, neroste dle mě také... celý příspěvek >
Podpník Gisele5, 8.4.2012
Nejsou s ní problémy, ale Regina zatím roste nadprůměrně silně což přičítám tomu, že namrznul terminál a musel jsem ho nahradit jednou z větví a to trvalo o jeden trok déle, takže spodní větve zesíllily. Bylo tam vloni okolo 0.5 kg plodů, růst... celý příspěvek >
Podnož M9, 1.4.2012
Obecně se budete pohybovat od 2.10m do 2.8m okolo 400 m a při zalévání, hnojení, obnově plodonosného obrostu a snižování vrcholu na níže postavený výhon v závislosti na odrůdě a řádném tvarování štíhlého vřetene. Tolik alespoň moje zkušenost...
Poradíte vhodnou podnož na Topaz a Goldstar?, 31.3.2012
Podnož MM106 by měla být vhodná pro obě odrůdy a zatravněnou plochu, u odrůdy Topaz pozor na vysokou spodní vodu, moje zkušenost je, že na slabších podnožích  "odešli" 3 stromky níásledkem choroby, kdy dojde k otevření kmene nad... celý příspěvek >
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 26.3.2011
Já jsem skleník před zimou podepřel v místě spoje hřebenem trámkem. Bydlím na Vysočině a sněhu je u nás bývá dost. Nicméně jsem sníh pro jistotu odstrańoval, měl jsem strach, že by vahou sněhu mohly skla prasknout.
Kysané zelí, 30.10.2010
Dobrý večer, letos jsem poprvé krouhal zelí, mám ho v soudku, zatížené, šťávy je dost, ale teď jen nevím, jestli tam dát už víko a zalít vodou nebo až po vykvašení. Můžete mi někdo poradit? Děkuji předem.
Zazimování fíkovníku, 29.8.2010
Já si také letos pořídila dva fikovníky a mám v úmyslu koupit takové ty izolační trubky pěnové na topení a tím fíkovník zazimovat a zbytem omotat bílou netkanou textilií. Snad vydrží a kdy ne, tak budu mít smůlu a budu muset koupit nový :)
Jak vypustit bazén Marimex Tampa, 26.8.2010
A co takhle použít čerpadlo, které máte u bazénu. Kanalizaci někde poblíž nemáte? Tam byste také mohla tu vodu vypustit.
Vánoční kaktus, 25.7.2010
Alena má pravdu, tohle není v žádném případě vánoční kaktus, ale netýkavky. Ty se mi nedaří pěstovat :-(
Schůdky k Tampě, 18.7.2010
Bazén mám stejný, ale schůdky jsme nekupovali. Bazén překročíme a pro naše malé děti je lepší, že tam ty schůdky nejsou, alespoň nemusím mít strach, že se otočím a některé spadne do bazénu pod plachtu. No a vysavač jsme si udělali sami tak, že jsme... celý příspěvek >
Bazén Intex 5000 l písková filtrace Koral UVLampa 18W, 9.7.2010
Proti tomu slizu použijte ten "shock". My používáme pouze tablety do plováku a čas od času právě tento shock. Hodně filtrujeme a voda je nádherná, PH v pořádku.
Zakrývací plachta na bazén, 7.7.2010
My máme sice bazén Intex Swing průměr 3,6 m s nafukovacím límcem, ale koupila jsem u nás v železářství obyčejnou zakrývací plachtu. Před tím jsme měli takovou speciální na tento bazén, ale nevydržela ani jednu sezonu. Byla taková "gumová",... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika