Příspěvky uživatele - 11.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka neplodí, 16.4.2018
Ani nekvetou, mají jen listy.
Kanadská borůvka neplodí, 16.4.2018
Na zahradě má už asi 5 let 5 kanadských borůvek, odrůdu nevím, asi jsou různé. 3 z nich pravidelně kvetou a plodí a 2 ještě nikdy. Už jsou celkem vzrostlé, mají stejné podmínky, slunce, závlahu, rašelinný substrát. Čím to může být? Může se to ještě... celý příspěvek >
Je to puchrovitost?, 13.6.2016
Taky se mi letos objevila puchrovitost a to jsem si myslela, že choroby už mám zvládnuté a stříkám proti všemu. O tomhle jsem ale nevěděla, má ji bohužel i naše Althanova, nejen Tophit. Postižené plody jsem obrala, snad tam něco zůstane.:-(
Drobní bílí škůdci na Million Bells, 8.6.2015
Krupiček jsem si nevšimla, ale list je takový lepkavý. Nenechává to viditelné pozůstatky, listy se nekroutí ani nejsou ožrané. Třásněnky to podle fotek na internetu nejsou. Je to čistě bílé.
Drobní bílí škůdci na Million Bells, 8.6.2015
Bohužel jsou tak drobní, jako kousíčky nitek, že se nedají vyfotit. Vyzkoušela jsem opakovaně Fast a nezabírá.
Co je to za škůdce?, 26.5.2015
Letos mi taky všechny plody na švestce zlikvidovala pilatka, asi letos hodně řádí. No, jsem zase chytřejší pro příště, vím, že mám přidat další postřik.
Nemoc třešně, 13.6.2014
Ne, nepoužívám. Nemůže to být mrazem? Že by stromek nazmrznul, když kvetl?
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 26.5.2014
A zapomněla jsem na velký jahodový záhon a malý bylinkový.:-)))
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 26.5.2014
Mám 400m2, mám tam 4 jabloně, 2 broskvoně, 1 meruňku, 2 slivoně, 2 třešně, 2 višně. Asi 5 rybízů, 5 angreštů, 2 josty, 2 zimolezy, 3 borůvky, ostružiny, maliny. malý zeleninový záhon - 15 rajčat, 2 okurky, 3 cukety, trochu hrachu a ředkviček.  A... celý příspěvek >
Jak na pěstování hortenzie velkolisté, 30.4.2013
Mám už několik let několik hortenzií a stále nejsem schopná je vypěstovat do větších keřů. Každý rok asi omrznou větvičky a keřík obrůstá buď od země nebo tak od půli, čtvrtky větviček, je tedy stále malý a ani příliš nekvete. Hnojím, na zimu... celý příspěvek >
Invazivna mahonia, 12.6.2012
Zkuste jí natřít neředěným Roundupem.
Vymrznutí ozdobnice, 12.6.2012
Taky jsem na tom špatně, ze 4 rozrostlých trsů ozdobnice mám jeden O.K., jeden tak napůl, dva zbylé mají pár stébel. :-(((Přitom sousedky mají všechny trsy v pořádku.  Všechny moje dochany dopadly naštěstí dobře.
Nedaří se kořenové zelenině, 4.1.2012
Na naší zahradě se nedaří kořenové zelenině, včetně ředkviček a také cibuli. Vše má malinkaté bulvy. Čím to může být? Záhon je přerytý, přiměřeně vyhnojený... Všemu ostatnímu se daří dobře, ovoci, plodové zelenině...
Jak na sadbu, 18.5.2011
Prosím o radu. už druhý rok si zkouším předpěstovat doma sadbu a vždy se strašně vytáhne, jsou to slabé výhony, světlé, co se musí opřít nebo uvázat.  Sadbu přepíchávám do kelímků, mám je na okně na jižní stranu. Pokud zasiju později, jsou sice... celý příspěvek >
Bylinka?, 12.5.2011
Mátu mi to nepřipomíná ani vůní, ani chutí. Oregano znám jen sušené, takže to bohužel nepoznám:-(
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika