Příspěvky uživatele - 200.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 22.6.2011
no jezírko mam 4 roky, vzduchoval jsem, filtroval jsem přes co se dalo i přes uv, pokaždé jsem měl zelenou vodu tak že nešlo vidět 10 cm pod hladinu. Tento rok to bylo s vodou to samé, udělal jsem výše jmenované úpravy a vidím po necelých 2 měsících... celý příspěvek >
Je to Juka?, 22.6.2011
Ano mladé odnože hází téměř pořád, bohužel často se je nepodaří přezimovat, ale hlavní rostlina zimu zvládá výborně.
Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 22.6.2011
pokud budete kupovat velké množství zeolitu tak je vhodná firma zeopol u Břeclavy, 1 kg prodávají za 11kč i s daní, za podobnou cenu prodávají zeolit i další výrobci u Ostravy, jak je to v Čechách - nevím.
Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 22.6.2011
no osobně mám biofiltr také z 2 kalfasů +150 litrového sudu to, že se rozvalí pokud v něm bude voda je pravda..proto jsem přivrtal nahoru ze železa železný pás jako výstuhu. Nádoby mám naplněny pouze biobloky a 100kg zeolitu, navíc mám k tomu... celý příspěvek >
Je to Juka?, 22.6.2011 Obsahuje fotku
podařilo se mi najít fotku mých juk glorios...
Je to Juka?, 22.6.2011
to na obrázku je dozajista yucca gloriosa, ujistil by mne obrázek ze země z boku, ale i tak to bude ona.
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
no ja jsem vysadil na jihovýchod od jezírka bambusy :) i když rostou rychle tak taky to bude trvat nějaký ten rok: D
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
také by to slo, ale nelíbí se mě UV lampa... na každou sezonu se musí kupovat nová zářivka a to se mi nechce, ale je prada že by nejspíš pomohla. Hlavní problém u sebe vidím ve slunci a v přehřívání poněvadž mi na jezírko slunce svítí bez přestání od... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
Vysavač je dobrý spíše na odsávání kalu v místech ze kterých kal nestačí posbírat čerpadlo, řasy na kamenech se tímto způsobem nejspíše také podaří dostat, avšak je to pracné a řasy budou za chvíli na kamenech znovu. Vysavačem se tedy podaří... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
Nevím, zda sjem to vyřešil správně, ale osobně jsem se o zelenou vod postaral následujícím způsobem... k jezírku 8000 l jsem přistavil další nádrž, cca necelých 2000 l z které voda přepadá potůčkem do hlavního jezírka. Do této dodatečné nádrže jsem... celý příspěvek >
Vodní hyacint a bábelka, 14.6.2011
Dobrý den, minulý rok jsem rostliny přezimovával v mělké nádrži pod celostěným oknem směrem na jih v teplotě cca 17 stupňů, část rostlin přežila cca 70%. hyacinty přežily ve větší míře, s babelkama to bylo horší ale také některé přežily. Tento rok to... celý příspěvek >
Ryby trhají lekníny, 14.6.2011
Nazdar, mam takový problém, koi-kapři mi žerou pod vodou malé ještě smotané listy leknínů, tím stylem, že ještě smotaný list vemou celý do huby, vytrhnou ho ze stonku a poté vyplivnou... na hladině a na dně se pak válí spousta utrhaných listů (na... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 18.6.2010
jsem taky tohoto názoru, avšak kupříkladu čerpadlo, které má velký výkon a přitom příliš netočí hodinama za elektřinu není vůbec levné. Sice takových čerpadel co příliš nežerou je velká řada ale jejich pořizovací cena vysoká.
Želva v jezírku, 18.6.2010
Chovám želvu v jezírku již třetí léto. Vyřešené jezírko mám tak, že necelý metr od břehu jezírka mám v hloubce asi 30 cm umístěný velký lavor, v kterém mám vyvrtané díry, kolem lavoru mám z kamenů postavený břeh pro slunění a kolmé stěny pro... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika