Příspěvky uživatele - 196.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Děkanka robertova, 25.5.2011
Já jen jak jste psal že nemáte nic, tak já mám na 6-ti stromech hrušní co mám celkem jeden plod, doslova jeden a to jednu hrušku Konferenci, jinak vše zmrzlo a opadalo. Švestka President, která byla obalená a bylo na níasi ttisíc malých švestech mi... celý příspěvek >
Děkanka robertova, 23.5.2011
Tak tak, je potřeba mít teplo a slunnou polohu nejlépe jižní Moravy, polabí, nebo v Praze...
Nissorun + Calypso, 18.5.2011
Dobrý den, mám v plánu stříkat Nissorun proti vlnovníku a potřebuji stříkat i proti mšicím, můžu ho kombinovat s Calypso? Nebo to nelze? Nebo existuje něco na oba v jednom postřiku? Budu stříkat jádroviny.
Vlnovník hrušňový, 18.5.2011
Tak to je bomba, já už si ho včera koupil a postříkal to. Takže k ničemu a můžu znova.
Choroba?, 18.5.2011 Obsahuje fotku
Nevíte co to je? Mám to na hrušni Bohemica, nové letorosty jsou červené a to i malé listy na nich. Je to mázlé, zaostřilo mi to okolí...
Staré odrůdy, 17.5.2011
Dobrý den, rád bych znal Váš názor na Solanku, Děkanku Robertovu a President Mas. Plánuji jejich výsadbu na podzim
Hrušeň Clappova, 13.5.2011
Jestli je tam uvedeno školka Klášter - jedná se školku pana Eichlera, Klášter - Hradiště nad Jizerou, takto označují své výpěstky. Zavolejte si tam a oni Vám to snad posle čísla řeknou.
Konference - nové pupeny, 13.5.2011
Dobrý den, posílal jsem sem ty fotky očernalé konference. Nyní se zčernávání zastavilo a na hrušni se objevují nové pupeny jako by bylo brzké jaro a začínají pučit, mám teď hrušeň něčím střkat (tentokrát ve zprávné konzistenci) nebo raději ne, abych... celý příspěvek >
Vlnovník hrušňový, 11.5.2011
Takže ještě dřív než broskve proti kadeřaovosti, nebo někdy v době kolem, protože ty se stříkají tak kolem +15 C. A mám s tím oleokolem postříkat jen hrušně, nebo má smysl i další?
Vlnovník hrušňový, 11.5.2011
A kdy by se mělo tím Oleokolem stříkat a kolikrát? Abych věděl na přesrok a nezandebal to. díky všem
Hargrand, 6.5.2011
Karola, kterou jsem měl mi plodila dobře. Musel jsem jí vykopat, protože jsem tam stavěl dům. Maďaská, co jsem si pořídil je citlivější a myslel jsem, že bych zkusil něco odolnějšího.
Zelená renglóda a Ontário, 6.5.2011
Podle mě je chuťově nejlepší Oullinská, ale je to asi věc názoru. Mě třeba moc nechutná Malvazinka a mejí ženě nejvíc...
Hargrand, 6.5.2011
Dobrý den, máte s ní někdo zkušenosti? Jde mi zejména o odolnost vůči mrazu a chuťové vlastnosti. Dočetl jsem se o ní samou chválu. Uvažuji, že si jí pořídím, nyní mám pouze Maďarskou, která je citlivá a defakto vždycky zmrzne, buď v květu, nebo... celý příspěvek >
Konference, 5.5.2011
Hnojivo jsem aplikoval zálivkou, ne postřikem na list. Teplota v době aplikace Omnite byla něco kolem 20 C, v návodu píší, že je to ideální teplota pro aplikaci. Den předem jsem stříkal Kalypso na meruňku, nevypláchnul jsem postřikovač. Mohla... celý příspěvek >
Konference, 5.5.2011
Co mám teda s tím podle Vás dělat? Mám to nechat být? Asi se ani nic dělat nedá, ne? Co se mrazu týká, tak u nás byly včera -3 a to zčernání se objevilo o dva dny dříve. Každopádně všechno co jsem měl mi zmrzlo, meruňky, švetsky, višně, jen hrušky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika