Příspěvky uživatele - 217.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biotoll na mravence, 13.6.2012
Zdravím, dneska jsem si ho rovněž koupila a to cíleně do jahod. Paní prodavačka tvrdila, že je to výrobek bio, který je absolutně neškodný. Mě zase vrtá hlavou, do jaké míry bude v záhonu vůbec účinný. Píše se na něm, že je určen k hubení... celý příspěvek >
Floxy, 14.6.2010
Díky za odpověď, zkusím to.
Janovec - čilimník - Cytisus - Apricot GEM, 13.6.2010
Taky jsem letos myslela, že mi čillimníky odešly. Zdálo se mi, že jsou úplně zmrzlé. Větve jsem trochu zakrátila, asi o 20 cm. Teď obrážejí. Neuvěřitelně rychle a silně. Asi to chtělo trochu ořezat, zmladit. Neříkám, že to stoprocentně pomůže, ale... celý příspěvek >
Floxy, 13.6.2010
Ahoj, mám taky jeden dotaz na floxy. Většinou se píše o délce kvetení, že floxy kvetou celé léto. Někde jsem našla, že v měsících 7, 8, 9. Jsou i nějaké jiné druhy? Moje totiž kvetou odhadem tak měsíc - červenec. A to ještě v příznivém... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika