Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost u růží?, 19.6.2010
Ještě jsem zapomněla napsat, že některá malá poupata černají a odpadávají :-( Mospilan? Calypso? Jitka
Kadeřavost u růží?, 19.6.2010
Děkuju za reakce. Jo, svinují se do ruliček, některé žloutnou, případně mají hnědé fleky. Otrhám, spálím.  Asi to je nějaká taková potvora, protože na jednom keři (ne růžovém) o kus dál jsou zespoda takové malinké šedivé jakoby larvičky. Jaký... celý příspěvek >
Kadeřavost u růží?, 17.6.2010
Dobrý den, všimla jsem si dneska, že se mi u růží kroutí některé listy (někde poměrně dost). Mšice tam nejsou. Mám je kousek od broskvoně, ale ta má jen pár lístků. Mohlo se to přenést? Nebo to je nějaká jiná potvora? Co s tím? Děkuju předem za... celý příspěvek >
Proč usychá višeň?, 17.6.2010
Zkusím to, moc děkuju. Jitka
Proč usychá višeň?, 11.6.2010
Dobrý den, naše višeň taky usychá od koncových větví. Už to trvá několik let, letos je to ale o hodně víc, vypadá to, že ji budeme muset porazit. Všimla jsem si ale, že začínají usychat i některé větvičky u broskvoně. Co s tím? Děkuju za radu. Jitka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika