Příspěvky uživatele - 150.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata, 15.1.2014
Zdravím, rajčata sice pěstuji nějaký rok, ale hledám radu.Bydlím v podbeskydí, takže vysazuji ven až po zmrzlých.Sadím do nádob-15l a mám na to igel. pytle.Co mě štve je, že mě první vijan zasedne více než půl metru nad nádobou.Sadím ze šikma, a... celý příspěvek >
Cedr atlantica glauca, 23.9.2013
Děkuji moc za všechny příspěvky
Cedr atlantica glauca, 19.9.2013
Dobry den, zdravim vsechny obdivovatele cedru a volam sos o radu. Konkretne cedr atlantica glauca jsem asi pred tremi lety koupila ve vyprodeji, nadherne se mi chytil, zahustuje vetve a taky se zacina tahnout do vysky-letosni prirustek je... celý příspěvek >
Plody na rajčatech nerostou, 23.7.2013
Prosím, můžete napsat jakou odrůdu do foliáku.Mám Dagmar to je určeno do foliáku i na záhon a plody malé nepravidelné.Ať vím co mám koupit příště.
Vypouštění oleje, 16.7.2012
Chtěl bych se zeptat jak vypustit olej z motorové sekačky Mountfield s motorem Briggs Stratton?? Přesný model MTF 4820 PD BW??  Děkuji..:)
Pinus nigra fastigiata, 5.10.2011
Dobrý den, mohl by mi, prosím někdo říci, jak rychle roste pinus nigra fastigiata? Stejně jako obyčejná pinus nigra nebo pomaleji? A popř. do jaké výšky dorůstá? moc děkuji za odpověď Hanka
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 12.9.2011
A nevíte, prosím, někdo, zda jílovítá půda je spíše vápenitá nebo neutrální? Předpokládám, že kyselá rozhodně není že? děkuji
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 1.4.2011
Mohu doporučit firmu Jaroslav Beránek. Koupil jsem si pětilitřák a nalil do něj meruňkovici která se vůbec nedala polknout. Po půl roce je to ta nejlepší pálenka!
Topas - nemoc, 11.7.2010
Díky za rady, nejspíše máte pravdu.Podle mě to vzniklo vloni, když jsem mulčoval příliš blízko kmene a letos při deštivém počasí tato jabloň stála 14dní ve vodě.Navíc poměrně blízko povrchu jsou podzemní vody.Půda je hlinitopísčitá až kamenec.Je... celý příspěvek >
Topas - nemoc, 8.7.2010 Obsahuje fotku
Chci se zeptat, stromek druhým rokem po výsadbě odrůda topaz na podnoží M26.Na spoji mezi odrůdou a podnoží se začala již na jaře odlupovat kůra a místo vypadá jakoby trouchnivěl.Stromek celkově se jeví zesláblý.Přírůstky téměř neměl(asi 2cm).Lze mu... celý příspěvek >
Zakořeňování zálistků rajčat, 28.6.2010
Taky jsem to zkusila a fakticky to roste.Uvidím jak to bude dál.Ten nápad s těma trubkama je dobrý, pokusím se něco takového zrealizovat, zvlášť tady pod Beskydami.Máte pěknou zahrádku.Dáša
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 7.6.2010
Dobrý den, mám stejný problém.Mám 2 jabloně vedle sebe a na jedné se mi před 14 dny objevil stejný problém jako Vám.Není tam žádný sliz a do letoška jsem neměl žádný problém.Připadá mi to jako šlehnuté mrazem ale kdy? Nevim co to je a taky prosím o... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 25.5.2010
Tak to zase u nás/Beskydy/ je pravý opak.Deštivo už 14dní, povodně,včera se 2x přehnala bouřka s docela silným lijákem.A dnes to vypadá podobně, že se něco chystá.Asi se na nás Radegast zlobí.Rajčata, papriky by už tak potřebovaly sluníčko, no tady... celý příspěvek >
Plíseň, 24.5.2010
Prosím o radu.Po vytrvalých deštích a zimě-5st.-bydlím pod Beskydami, jsem na svých rajčatech, které mám v klimaboxech našla plíseň.Otrhala jsem postižené listy a postříkala Kuprikolem.Myslíte, že to bude mít nějaký smysl?Díky za každou zkušenost.
Mrazuvzdorný muškát, 24.4.2010
Zdravím, nevíte někdo kde se dá sehnat?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika