Příspěvky uživatele - 32.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010
Dobrý den, pane Vysloužile, musíme si to trochu "zpestřit"-i vlastní hloupostí-když Vás zatím nemůžu opět potěšit pohledem na "mé broskvičky".  :-)))  Letos je to s nimi fakt bída, nádherně kvetly, plodů pár. Třeba se mi... celý příspěvek >
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010
Vám taky fajn pohodový den. Já mám brýle nakrátko i nadlouho. V noci zde dost pršelo, venku je jako v prádelně. Stříkala jsem Baycorem zrovna včera-podruhé-, ale ta vlhkost je pro strupovitost rájem. Neposunuje se už ten déšť zase k vám? Tady už... celý příspěvek >
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010
Vy jste Mirku Bystroočko, já Pidlooko. Pravdou je, že se na sekci nikdy nedívám, tak díky za opravu, s názorem souhlas. M.R.
Jaká je to choroba?, 7.6.2010
Je ale docela možné, že se podílí i strupovitost-viz tmavé fleky-v tom případě bych volila zase Baycor. Je na strupovitost a působí i na padlí. M.R.
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010
Jestli můžu malinko zpřesnit. Asi se jedná o jablka, lepší by stejně bylo foto. Na strupovitost mi nejlépe vyhovuje Baycor. Pokud jsou odrůdy podzimní a zimní, dá se většinou postřikem "vylepšit" i ten vzhled, na některých i strupovitost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika