Příspěvky uživatele - 174.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 23.4.2011
Loni v únoru jsem vzal jablka skladovaná v chladném sklepě, vybral z nich semínka, přes noc jsem je nechal ve sklenici s vlažnou vodou a druhý den jsem je dal do květináče s kompostem (tak 2 cm pod povrch). Květináč jsem nechal v teplé místnosti. Do... celý příspěvek >
Pěstování od semínka, 22.4.2011
Dobrý den. Loni na jaře mi ze semínek z jablek rubínu vyrostlo 13 rostlinek. Teď vstupují do svého druhého vegetačního období a díky pobytu ve skleníku mají nejzdatnější z nich na výšku více než půl metru. Chci se zeptat, jestli je nezbytné je... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 6.6.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, poradte prosím, čím je napadená loni zasazená jabloň (viz.foto) a co případně použít za postřik. Děkuji za rady
Dřinka - použití, 7.11.2008
pokud máme na mysli stejný plod-tvarem i barvou podobný šípku, který roste na stromě-větve nejsou rovné, ale jakoby klikaté, dají se přidávat do kvasu a pak vypálit na dobrou kořalku!!!dobrou chuť
Moruše převislá, 5.8.2008
Já ji koupila letos a odborník mi řekl: brzy najaře ostříhat až u hlavy tak na 5 cm. Vystudoval na to VŠ, tak mu věřím. Z.K.
dřín květnatý - kde sehnat?, 22.7.2008
V Plané nad Lužnicí mají cornus kousa a ne florida. Z.K.
přeroubování břízy, 22.7.2008
díky, zkusím to. ZK
přeroubování břízy, 19.7.2008
Chtěla bych břízu, vyrostlou na zahradě z náletu, přeroubovat na převislou. Nevíte někdo jak? Díky. Z.K.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika