Příspěvky uživatele - 89.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník tříprstý, 5.6.2010
Poptal jsem se v diskuzích a zeptal jsem se ještě v poradně od jednoho výrobce postřiků a bez detailního prozkoumání odborníkem se dá všeobecně říci, že pokud někdo má daný problém, tak mohl přísavník napadnout sviluška ovocná a nebo rez, která má... celý příspěvek >
Břečťan na slunce, 5.6.2010
Tak jsem nakonec našel břečťan vhodný na slunce a pokud by ho někdo scháněl, tak se jmenuje břečťan kanárský.Roste rychleji než u nás běžný břečťan, má také větší a mohutněhší listy, ale neroste ve stínu.
Zimolez nekvete, 5.6.2010
Já jsem si zrovna dneska koupil zimolez a má již připraveno na kvetení.Výšku má tak cca 1 m. Zjistil jsem u něj, že kvetou pouze mladé výhony a že se dopručuje jej na jaře okolo března ostříhat, ale né do starého dřeva. On stejně roste jak blázen,... celý příspěvek >
Nemocný přísavník, 5.6.2010
I u nás to bylo stejné. Napsal sem do několika diskuzí a bylo mi řečeno, že se na přísavníku mohla objevit sviluška obecná a nebo byl napaden houbovou chorobou, pravděpodobně rzí a doporučuje se mi odstranit napadené listy a postřik. Nakonec jsem... celý příspěvek >
Břečťan na slunce, 12.5.2010
Dobrý den, hledal jsem na internetu, jestli existuje břečťan, který by rostl taky na slunci. Našel jsem, že existuje Hedera colchica. Jenže na jednich stránkách je veden v překladu jako Perský břečťan, jinde zase jako Kavkazský břečťan. Někde ho... celý příspěvek >
Přísavník tříprstý, 6.5.2010
Dobrý den, máme doma nádherně obrostlou garáž přísavníkem tříprstým, ale nyní jsem zjistil, že všechny mladé listy různých velikostí mají hnědé skvrny, které pokrývají i skoro celou plochu listu, jako kdyby byly něčím spálené.Ale žádný postřik se... celý příspěvek >
Zastínění kaktusů, 25.3.2010
Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně stínění skleníku proti slunci.Někteří natírají skla barvou, to nechci. Několik let jsem používal netkanou textilii ve dvou vrstvách, jelikož při použití jen jedné vrstvy docházelo ke spálení několika... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika