Příspěvky uživatele - 35.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazování levandule, 17.5.2007
Dobrý den, levanduli jsem přesazovala loni na podzim,a pohoda. nejsem profík,a ani mne nenapadlo se někde zeptat. prostě zavazela, tak jsem ji ostříhala,vyryla a přesadila jinam. trošku jsem přhrnula i zbytek stonků,a letos docela bujně vyrašila,a je... celý příspěvek >
Co do vlhka a stínu?, 17.5.2007
Zdravím, je spousta rostlinek, které mají rády vlhko a stín. př. máta, poměnka, konvalinka, kokořík, plicník, blatouch... i sněženky a prvosenky, ale vše kvete o něco později než na sluníčku.
Invazivní rostlina - plevel? (čtyřlístek - jetelíček - šťavel?), 17.5.2007
dobrý den všem. pokouším se této rostlinky zbavit již třetí rok,a ani roundap nepomohl. mám pocit,že stačí milimetr zatrhnutého kořínku,a ta potvora roste znova,i když ji vykvést nenechám. pokud někdo najdete způsob,jak ji vyhubit, napište. předem... celý příspěvek >
Kdo to ví odpoví, 16.5.2007
zdravím, sháním pěstitele štíhlích vřeten. znáte? poradíte? předem děkuji
Réva roste, květ nasadí a nic, 16.5.2007
dobrý den všem. máme podobný problém.loni nám jedna rostlina kvetla ještě v řijnu po sedmé. předloni kvetla 4x, a rok předtím taky.hrozny žádné. prostě rozkvetla a opadala. už jsme ji vyhodili,jen by mne zajímalo,jestli se s tím dalo něco dělat,a čím... celý příspěvek >
protékající voda jezírkem, 16.5.2007
děkuji. marcela
Přesazování růží, 16.5.2007
A co popínavá růže? Tu musím taky ostříhat?
Starkl aneb chybami se člověk učí., 16.5.2007
Nestrašte! letos jsem u Starkla objednala poprve,a zatím ještě čekám. Sice už 3měsíce,ale snad to nebudou vyhozené penízky! Zdar všem zahradníkům i jejich zahradám. Marcela
protékající voda jezírkem, 16.5.2007
přeji všem hezký den. mám dotaz. budujeme malé asi 4-5m3 jezírko,a manžel chce nechat vodu ze studny volně protékat přes kameny do jezírka s odtokem do kanalizace. mám obavu,že se v jezírku nestihnou utvořit vhodné podmínky pro lekníny,irisy a rybky.... celý příspěvek >
Zkracování malin, 16.5.2007
maliny nezkracuji vůbec. jen je vyvážu k pevné opoře. dorůstají do 2 metrů a jsou obsypané plody
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika