Příspěvky uživatele - 230.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyčistit jezírko od řasy., 16.5.2007
Bublání vám nepopmůže.Je potřeba dosáhnou biologické rovnováhy.Hodně rostlin s velkým množstvím kořenů,mírně okyselit vodu rašelinovým výluhem,minimální množství ryb a když voda začne zelenat,být trpělivý a vodu neměnit.Tím dodáte další fosfáty a to... celý příspěvek >
protékající voda jezírkem, 16.5.2007
máte pravdu,voda bude studená a protože jí budete neustále dodávat novou,nevytvoří se biologická rovnováha.Kořeny nebudou stíhat odbourávat fosfáty a budou se tvořit řasy. Další problém může byt energetický.Nevím jaké čerpadlo budete používat ale... celý příspěvek >
Jakou révu do skleníku?, 11.5.2007
Dobrý den. Já mám ve skleníku révu neznámé odrůdy už asi 8 let. Zabírá plochu asi řkrát 1,5 m a nyní sklízím asi 100 hroznů, některé až 2 kg těžké. Ničím nestříkám, ve skleníku nemám žádné choroby. To samé vino mám venku, ale hrozny jsou menší.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika