Příspěvky uživatele - 119.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - vyštipovat květy?, 4.5.2011
děkuji. Jitka
Papriky - vyštipovat květy?, 2.5.2011
Dobrý den, někdo tady doporučoval, že se mají před výsadbou paprik vyštípat květy na rostlině. Moje papriky za oknem už kvetou dost hojně, znamená to, že všechny květy? Děkuji jitka
Petunie, 19.4.2011
Klidně hnojte, pokud jsou už v kelímcích delší dobu, mohly by se spálit kořínky jen u čerstvě přesazených. Já jsem vloni dala do každého truhlíku slepičince - granule, 2 polévkové lžíce na 60cm truhlík a mohly se zbláznit... jitka
Co vám právě kvete a raší, 18.4.2011
Valašsko: 450m.n.m.  narcisy, podléšky - už dokvétají, dymnivky, sasanky, tulipány, trnky plané v plné parádě, na zahradě jim začínají rašit květy, magnolie stellata, soulangeana se otvírají poupata, javory v plném květu, koniklece taky. Do... celý příspěvek >
Neznámé keře, 18.4.2011
první je určitě kalina, podle listů soudím na viburnum bodnatense, podle doby kvetení - tato kalina kvete od prosince do března v závislosti na počasí. Jitka
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
...bršlice ještě spí, ale slimáci mi už stihli ožrat klubající se tulipány
Co vám právě kvete a raší, 28.3.2011
Ahoj nedočkavci   jarní zpráva z Valašska: talovíny dokvétají, sněženky, krokusy a bledule jsou v plném kvbětu, taky podléšky. Petrklíče nesměle vystrkují poupata. na jižním svahu začínají sasanky. Jitka
Brambory - Valfi, 3.1.2011
Rozhodně souhlasím, je to zvláštnost, ale to je tak všechno, nechutné jsou nejen barvou... jitka
Ohrnout brambory?, 3.6.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda ještě ohrnout brambory. Při těchto vytrvalých deštích jsou už poměrně vysoké, ale půda je natolik mokrá, že nebyla možnost je ohrnout. Mám obavu, že "udělám víc škody než užitku! "  děkuji... celý příspěvek >
Proč usychá višeň?, 1.6.2010
Dobrý den, při těch vytrvalých deštích taky naše višeň "usychá" a to dost masivně. Mám ostříhat napadené větve, podaří se ji zachránit nebo postříkat a čekat, co udělá? Nasadila několik plodů, mám je nechat nebo raději odstranit, Kvetla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika