Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 28.2.2011
Pre Ellu: Mirek chvalil zlte cherry Ildi   (velke i, male L...). Udajne je to top odroda tak ju skusam tento rok prvy krat. Uz maju klicne listky...
Kalifornské žížaly, 25.2.2011
Na slintosov feramol, ci ako sa to vola. Nechemizujte si kompost. Zabijete nielen zizaly ale aj bakterie, hlavne pomocnicky na odburanie odpadu. Ak mate len 0.5 m za 2 roky, nevidim v tom problem. Odporucim preosiat kompost a co zostane dat na... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 23.2.2011
ked sa tu hovorilo o dozivotnej funkcnosti na drtic za 3000 KC presiel ma mraz po chrbte. Niektore nekvalitne vyrobky naozaj dozivotnu funkcnost mozu zarucit, ale nie sposobom, ktory by sme si priali...
Brslen, 21.2.2011
Skuste volit temu vlakna tak, aby bola zrozumitelnejsi obsah vasej otazky.
Pro chemiky - zeolith, 21.2.2011
Najvacsiu chybu do jazierka by ste spravili, ak by ste kupili nejaky s hnojivami. Taketo sa vyrabaju pre polnohospodarov.
Pro chemiky - zeolith, 21.2.2011
Napisal by som rovno do zeocemu, ci do toho nedavaju nejaku vonavku. Inak nemozno vylucit, ze zo zeocemu by vam poslali nejaky prirodny, stavebny ci polnohospodarsky zeolit v este vacsom mnozstve. Inak pozor, vacsina podstielok je na baze bentonitu!
Zelená voda v sudu - zalévat s ní?, 18.2.2011
Sinice celkom prosperuju v jazierkach pri vyssom pH i ked urcite riadne pridanie vapna ich moze zabit....len aby vysledna voda nebola horsou pohromou ako ta so sinicami...
Zelená voda v sudu - zalévat s ní?, 17.2.2011
Sud prikryt a voda vydrzi dlho bez sinic.
Zahradní nůžky PowerStep™ od Fiskars, 14.2.2011
vo finsku je viac lesov na palivo... nez sadov s ovocnymi stromkami, prirodzene su dobri na sekery. Co sa tyka loewe som si myslel, ze maju ostry obraz na tv a nie noznice...
Protulák / šrucha zelná, 11.2.2011
podla na je ako burina takmer neskodna, je suchomilna a udrzuje vlhku podu v miestach, kde by bol len prach... typicky sukulent. Nikomu neprerastie cez hlavu.  co sa tyka jedenia, mna dostal fakt, ze je jeden z mala primarnych... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 11.2.2011
jedna odroda ma sokovala nazvom... sweet milion? ci tak nepozna niekto?
John deere X300R, 7.2.2011
mate znacku aj perfektny pedal na neviem co a ak nebudete sekat travu budete urcite spokojny...
Jezírko o šířce v průměru cca 3m, 2.2.2011
Jardo mate to krasne. Nenansiel som nejaky podrobnejsi popis korenovky. Mozete mi poslat presnejsi link ak to niekde mate?
Proti zamrzání jezírka, 2.2.2011
Ano, ale nemusi byt extra velke. Ani si to neuvedomujeme, ale jazierko odobera teplo aj zo zeme ktora je pod nim. A to plati v opacnom garde cez leto. Preto dobry pohyb vody je zaklad ako mat v jazierku cez leto neprehriatu vodu.
Hlíva pěstovaná na kostce substrátu, 1.2.2011
Skusali ste sa zbavovat materialu z drvica zahradneho odpadu tak, ze sa vyuzil ako substrat na pestovanie hlivy?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika