Příspěvky uživatele - 21.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popínavé růže - škůdci, 28.6.2010
jsou to pěkně nacucané mšice, kupte si postřik a máte klid
Milionbels, 31.5.2010
mám zkušenost s milionkama a surfinkama, koupila jsem si vždy jen dvě brzy z jara ostříhala delší větvičky, napíchala do hlíny a tak jsem si je namnožila, jde to dobře i bez stimulátoru
Povijnice nachová - přesadit?, 31.5.2010
dobrý den, už několik let pěstuji povíjnici na balkoně, mám velký dřevěný truhlík tam jich mám osum, do květináče patnác krát patnát jsem dala dvě, ale někde bylo psáno že se nemají hnojit, pak málo kvetou
Zasilková zahranictví, 21.5.2010
objednávla jsem v siberz letos poprvé nevím co si myslet, strašně dlouho to trvalo a nakonec mi poslali jinou barvu než jsem chtěla, vyfotila jsem to a poslala meilem jako reklamaci, řekli že to je rozmazané, ale tím se barva snad nemění, dali mi... celý příspěvek >
Vejirovka a co k ni, 19.4.2010
dobrý den, objednala jsem si vějířovku, ale nevím kolik do truhlíku80cm, děkuji za radu
Letnění orchideje na terase?, 22.8.2009
Mám dobrou zkušenost s letněním orchidejí, měla jsem je asi dva měsíce na severním okněa vyhnaly jim šlahouny na květ.Protože jsou noci už chladné dala jsem je domů a těším se až rozkvetou.
Petúnie - odstraňování zvadlých květů, 22.8.2009
myslím si, že to pravda je, protože tvorbou semeníku se rostlinky vysilují, taktéž jsem si z uštípnutých větviček udělala další truhlík surfinek, takže to není nemožné, brzy na jaře si koupím třeba tři rostlinky a nadělám si z nich třea ještě dva... celý příspěvek >
orchidee nádoby na pěstování, 3.3.2008
Viděla jsem orchidee pěstované v ustřižených pet lahvích a byly nádherné. Zdenča.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika