Příspěvky uživatele - 127.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda, 2.6.2010
Nic nevzdavat!!! Letos je opravdu VYJIMECNE spatne pocasi (aspon u nas na Morave). Takove klima preje chorobam a breberam, ale nikdo z nas to nedokaze ovlivnit, jen se s tim je potreba popasovat. Jindy je zase sucho, co nadelate. Kam bychom prisli... celý příspěvek >
Povijnice nachová - přesadit?, 31.5.2010
Dobrý den, musím říct že letos mám povíjnici také poprvé, přesto se pokusím poradit - pokud se rostlinky vytahují, zkontrolujte jestli se netahnou za světlem. Pokud je máte v bytě na okně mohou být příliš ve stínu nebo jim může být moc teplo. Možná... celý příspěvek >
Rajče start, 31.5.2010
Dobrý den, v prehledu odrud na internetu jsem nasla ze START S F1 je polorané rajce, zatímco START bez "S" je rané. Jiný rozdíl mezi nimi zrejme není...
Mečíky - mám si objednat ještě teď?, 20.5.2010
Dekuju za super rychlou reakci. Ted jsem trochu googlila a zjistila ze rozsah doporucovane doby kdy meciky sazet je od pulky dubna az do druhe pulky kvetna... Zajimave :D Mamka meciky davala do zeme vzdy mnohem driv (jak jsem psala, brezen, konec... celý příspěvek >
Mečíky - mám si objednat ještě teď?, 20.5.2010
Dobrý den, v jednom zásilkovém obchodě jsem objevila krásné mečíky s výraznou slevou (předpokládám že proto, že už mají být dávno v zemi). Na jednu stranu mě velice lákají (cena super) ale co teď s nimi? S uchováváním cibulí nemám zkušenosti, doma... celý příspěvek >
Skladovani v panelaku, 14.4.2010
Mate s tim nekdo zkusenost? Minnuly tyden jsem ziskala k dispozici zahon a chtela jsem tam mimo jine supnout trosku cesneku a cibule. (vim ze uz to melo byt davno v zemi ale co uz, neco z toho urcite bude i tak :)) Jenze bydlim v jednopokojaci v... celý příspěvek >
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 1.4.2010
Dobry den, vysela jsem kejklirku maxi na jiffy. Vzesla asi pred 10 dny, ale zda se mi ze rostlinky jsou velmi slabe a vubec nerostou. Maji 1-2 cm, tenoucke stonky a stale malinke delozni listky. Mam je na okne v panelaku aby mely co nejvic svetla... celý příspěvek >
Které letničky klíčí na světle?, 19.3.2010
Dobrý den, jsem zahradník - začátečník, prosím poraďte. Všude se upozorňuje na to, abych si dala při výsevu letniček pozor, jestli klíčí na světle nebo ve tmě. Ale na sáčcích se semínky to není většinou napsané a informace které... celý příspěvek >
Co je truskavec?, 16.3.2010
U nas (jsem z luhacovicka) se truskavec rika druhu plane rostouci jahody. Ne lesni, ale takove co roste na teplych mezich, ma malinkate plody kulateho tvaru a voni i chutna uplne jinak nez lesni nebo zahradni jahody. Kdyz ji chcete utrhnout,... celý příspěvek >
Výsev letniček, 25.2.2010
Taky by me zajimalo co poradi zkusenejsi... Ja si letos letnicky vysevam poprve, zacala jsem v pulce unora s netykavkou protoze jsem nekde cetla ze se ma vyset brzo, dlouho klici. No a za par dni (dlouho klici??) byla prvni na svete, natahla se behem... celý příspěvek >
Doporučte letničky do truhlíku na úpal, 5.2.2010
Dobrý den, doporučte mi prosím jak osázet truhlík který by byl na přímém slunečním úpalu? Mám samozavlažovací a neměly by tam být převisle rostoucí kytičky. Chci ho jako dárek pro maminku, má ráda hezky barevné vzpřímené kytky které nevyžadují... celý příspěvek >
Co je tohle za breberu?, 1.12.2009
Nikdo nevi... :) tak pridavam info jak to dopadlo - postrikala jsem to dukladne agrilonem a vystrcila na oschnuti na balkon (hned po napsani dotazu sem, cili na zacatku listopadu). Pak jsem na to samozrejme zapomnela a kdyz jsem se za tri hodiny... celý příspěvek >
Amarylis, 1.12.2009
Ted jste me uklidnila :) Ja jsem si koupila amarylku v kvetnu, s poupetem nachystanym akorat na vykveteni. Na stitku je napsane Hippeastrum - Amarylis (to me trosku mate, myslela jsem, ze je to kazde neco jineho). Krasne vykvetla, pak jsem ji dala na... celý příspěvek >
Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny, 4.11.2009
Mě pomohla kombinace žlutých lepových desek a důkladné prolití zeminy (ne postřik) mospilanem, 1g/3-4 litry vody. Pozor, je to jedovate! Tento postup můj problém výrazně zmírnil během týdne a skoro úplně vyřešil asi za tři. Zálivku mospilanem jsem... celý příspěvek >
Smutnice versus plody rajcete, 9.9.2009
Dekuju za odpoved :) To byla moje prvni zemina ze zahradnictvi, doted jsem vsechno pestovala primo na zahradce. Ted mam minizahradku na balkone v panelaku a jen koukam co to obnasi :) A resim to proto, ze mam strach aby mi ty potvory nenalezly i do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika