Příspěvky uživatele - 162.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnoucí meruňka, 15.5.2012
Baycorem, při rozkvětu a po odkvétání. p. Micák
Vadnoucí meruňka, 15.5.2012 Obsahuje fotku
---
Vadnoucí meruňka, 15.5.2012 Obsahuje fotku
--
Vadnoucí meruňka, 15.5.2012 Obsahuje fotku
-
Vadnoucí meruňka, 15.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, usychají mně na meruňce celé větve. V čem je problém a jak se proti tomu bránit? Můžu uschlé větve v tuto dobu uřezat? Proti spále jsem stromy ošetřil postřikem. p. Micák
Kdy začít s postřikem Baycor proti monolioze?, 29.3.2012
To je smůla, teď když začínají rozkvétat, tak se ochladilo a prší, snad pomůže postřik. Ale spíš si myslím, že je po úrodě. Petrakovič
Kdy začít s postřikem Baycor proti monolioze?, 20.3.2012
Dobrý den, kdy začít stříkat proti monolioze přípravkem Baycor? Výrobce píše v návodu těsně před květem, znamená to, že se může aplikovat postřik už na pupeny? Jaká je tedy nejlepší doba k postřiku? Děkuji Pavel
Je toto moniliový úžeh?, 20.4.2011 Obsahuje fotku
Loni jsem všechny napadené větve na meruňkách vyřezal, přes léto vyrašily nové větvičky s listy a udělaly opět pěknou korunu. A letos jsou skoro všechny větve asi znovu napadené. Nepamatuju se, že bychom tuto chorobu v zahradě, kdy měli. A to kromě 3... celý příspěvek >
Usychání nových listů, 10.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych vědět, proč usychájí v této době nové listy na meruňkách? Meruňky byly napadeny úžehem, napadené větve jsem ostříhal. Nevím, jestli je to důsledek této choroby.
Odrůdy meruněk, 31.5.2010
Dobrý den, proč starší odrůdy mají nižší a rozložitější korunu větve jsou členitější, hustší (taková velká bonsaj) a nové, co jsem koupil v uplynulých 15 letech mně rostou do vyšky, dělají takové pruty, které se ohýbají, přestože je... celý příspěvek >
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 30.5.2010
Čtu tady, že "jsem koupil" tu či onu odrůdu. Já jsem zašel za humna k lesu s rýčem a lopatou, vykopal jsem si mladý stromek a zasadil na zahradě. Tak jsem to udělal asi 15x a jsem celkem spokojen. Stromkům se daří dobře akorát se mně zdá,... celý příspěvek >
Ananasová meruňka, 30.5.2010
Tzv. ananasovou meruňku má tchán její sice přes padesát let, ale rodí, akorát tento rok hodně utrpěla spálou. Michal KM
Podnož Montclar?, 14.5.2010
Může se meruňka naroubovat na kmínek mirabelky? Karel
Je toto moniliový úžeh?, 4.5.2010
Jestli už nebude po týdnu pozdě, nevím jestli řezat celé větve i s několika zdravými listy nebo jen ty čistě uschlé větve. Michal KM
Je toto moniliový úžeh?, 4.5.2010
Ještě ted v noci a v deští jsem vyběhl to omrlkout s baterkou v ruce, nedovedu si představit jak budu řezat drobné větve na 6 m vysokém stromě. Jednu z meruněk máme prokazatelně starou 40 let a furt plodí a další kolem 15 let,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika