Příspěvky uživatele - 58.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák papírák, co brzy plodí? Jaký koupit?, 18.6.2008
Máme na zahradě papírák vysazený ze semene. Rodit začal po 8 letech, plody jsou veliké a výborné. Takže to určitě jde, ale... Strom je dost napádán houbovými chorobami a spousta plodů opadává napadených. Zda je to nevhodnou polohou, nebo tím že není... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 18.6.2008
Tak jsem se rozhodla taky napsat, objednávám už léta, takže zkušeností je kvantum a možná přispěji i nějakou tou novou adresou: Starkl (moje začátky) - strašné!!! Bakker-předražené - strašné!!! Lukon Bulbs - spokojenost, objednala jsem od nich už... celý příspěvek >
jakou třešeň, 18.6.2008
dobrý den, chtěla bych poradit jakou odrůdu zasadit na zahradu ve výšce 450 n/m, jílovitá půda, větrno. A také by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s odrůdou Sam, je prý nenáročná a samosprašná.
Abies concolor, 18.6.2008
Máte někdo zkušenosti s botanickou variantou abies concolor? Jak rychle roste, jaké má nároky na půdu? A zajímalo by mě jak širokou korunu má v dospělosti...
Co vysadit pred thuje, 16.6.2008
určitě rododendrony a jiné vřesovištní rostliny
zásilková zahradnictví P.Franc, 14.5.2007
Mám stejnou zkušenost, a to jsem byla ochotna si pro ty rostlinky k nim dojít /150 km/. Objednávka byla asi na 1.500,- Kč. Myslím, že jsem mluvila přímo s majitelem, ale asi to opravdu nestíhají. Škoda. Musela jsem si to poshánět jinde, nebyl zájem.... celý příspěvek >
Pinus_x, 14.2.2007
také bych to tipovala na P.silv."Watereri".   nádhera.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika