Příspěvky uživatele - 22.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchá tráva, 22.6.2011 Obsahuje fotku
Ahoj 15 min zalevani je bida. Ja zalevam kazdy treti den od 4 hod. rano 2 hodiny v kuse. Cerpadlo dava asi 5m3/h takze kolem 10 kubiku vody tam za jedno zaliti padne travnik je asi 400m2. Nevim jestli je to hodne vody nebo malo, ale travniku se... celý příspěvek >
Prořezání trávníku, 28.5.2011
Ahoj ja v tom nevidim problem ceka me to dnes poprve. Dostal jsem moznost si od kamarada pujcit vertikutator travnik mam druhym rokem tak to dnes projedu mam v nem hodne bordelu snad zhoustne. Mirek
Odstranění hub v trávníku, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Ahoj mam stejny problem dneska jsem nasel na zahrade tenhle placek. Zatim jsem to zlikvidoval rucne strucne ale nemelo by se to nenim postrikat? Na jare zaseto dik Mirek S
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 21.8.2010
Ahoj ja mam Barenbrug universal 15kg za 1680,- a jsem velmi spokojen vyklicilo snad vsecko:) Wolf Garten 2 kg za 1320 Kč je dle meho predrazeny nesmysl astatne jako vsecko od teto firmy.
Železitá voda ze studny, 8.8.2010
Asi tak nejak bychto videl i ja. Mam bazen 20m3 na pusteny mestskou vodou primo z radu a ma trochu vyssi PH asi 7,8, ale v dubnu jsem bazen napustil a jedine co delam s vodou je za tam davam nejake ty tablety 3v1. PH jsem upravoval jen jednou ale za... celý příspěvek >
Závlaha při založení, 5.8.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, mam automatickou zavlahu a pri zalozeni travniku asi 400m2 jsem zavlazoval pres den kazde 2 hodiny po dobu 5 minut abych neustale udrzel vlhke semeno. V noci vubec. Foto 2 mesice po vysevu. Zaseto 5.6.2010. Mirek S
Vřetenová sekačka TC 32 Me, 29.7.2010
No ja jen nechapu jak je to u techto sekacek se sberem travy neumim si predstavit ze za takovouto rucni sekackou jeste vlacim kos...
Nevím, kdo to je, 19.7.2010 Obsahuje fotku
Zdravim a prosim pomoc. Co je proboha tohle??? Nejaka plisen a cim to postrikat? Je to mekke a mazlave. Prosim poradte dekuji Mirek S
Suchý (spálený) trávník?, 18.7.2010 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny travnikare. Mam podobny problem. Travnik zasety 5.6.2010 vsecko probihalo perfektne.Automaticka zalivka + slunicko a travnik po 5 dnech zacal rust jako blazen. S nim i plevel ktery je videt na fotkach. Zajimalo by me co je to za... celý příspěvek >
Založení trávníku, 8.7.2010
Dobrý den pane Vladimíre omlouvám se za pozdní odpověď, ale mám toho momentálně nad hlavu:). 1) Nicméně co se týče návrhu na rozmístění tak nejjednodušší je použít kružítko a čtverečkovaný papír a toto rozmístění zakreslit podle tvaru Vaší zahrady.... celý příspěvek >
Založení trávníku, 6.7.2010
1) Ano možné to je, ale přeci jen bych raději volil zapuštěné výsuvné trysky. Mají dosah až 8-11m. Myslím, že je to praktičtější - prostě zajedou a nejsou vidět a pak nepřekážejí. 2) Na tuto otázku je potřeba ještě vědět, jaký má Vaše vodárna průtok... celý příspěvek >
Založení trávníku, 3.7.2010 Obsahuje fotku
Ahoj vseci tak mam prvni problem. Travnik po mesici po vyseti zacal na nekolika mistech delat takoveto hnede/suche fleky o prumeru asi 20cm. Nekde jsem tu neco podobneho videl (nemyslim plisen sneznou), ale nemohu to najit prosim poradte nekdo jestli... celý příspěvek >
Založení trávníku, 27.6.2010
Dobry den a dekuji za reakci.I ja jsem laik a nikdy jsem nic takoveho nedelal. Puvodne jsem myslel ze pouziji system obnovy travniku od Wolfgarten (posekat co nejnize, projet vertikutatorem, pouzit jejich specialni predrazene osivo/hnojivo atd) ale... celý příspěvek >
Založení trávníku, 26.6.2010 Obsahuje fotku
Ahoj vsem, dnes je to presne 20 dni co jsme zaseli novy travnik a pravidelne zalevali. Dnes jsem poprve travni sesekl a chtel bych se zeptat co na nej rikate jestli si myslite, ze se mi dilo dari (jestli muzu byt spokojen) a jestli uz na nej mohu... celý příspěvek >
Založení trávníku, 6.6.2010 Obsahuje fotku
Zdravim vcera jsem vysel novy travnik mel jsem na to vozik ale nejak mi to s nim neslo chvilku sypal hodne pak zase malo a nakonec jsem to dodelal rucne. Delal jsem to poprve a misty jsem to asi dost prehnal. Bal jsem se aby toho bylo dost:)  UZ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika