Příspěvky uživatele - 85.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nekvetou nějak brzy?, 14.5.2010
Dobrý den, hortenzie velkolisté máme už také na květ. I hortenzie řapíkatá vypadá, že pokvete co nevidět. Marcela
Druhý pokus o živý plot, 14.5.2010
Dobrý den, asi myslíte Pustoryl - jasmín nepravý. Je hrozně moc druhů, od jednoduchých květů po plnokvěté. My máme na zahradě jednoduchý, roste jak o život, voní, stále ho střihám. Pak plnokvětý, roste o hodně pomaleji, ale má krásné květy a nádherně... celý příspěvek >
zasychání phloxů, 12.5.2010
Dobrý den, když je osázíte teď na jaře, už si jejich kvetení budete užívat letošní léto. Na podzim je můžete pak přesadit nebo upravit podle toho, jak se Vám to bude líbit. Nejsem žádný odborník, ale ať zasadím phloxy na jaře nebo na podzim, vždy mi... celý příspěvek >
zasychání phloxů, 11.5.2010
Dobrý den Františko, phloxy jsem vloni koupila až koncem prázdnin krásné,(různé druhy) vzrostlé a kvetoucí v zahradnictví Chládek. Tuto neděli jsem tam kupovala další, ale ještě nemají takový výběr. Jsou ještě malé. zase jsou samozřejmě cenově daleko... celý příspěvek >
Pnoucí hortenzie - barva, 27.4.2010
Dobrý den, díky za informaci. Tak já nejsem zase takový znalec, ale je to asi kyselostí půdy nebo ne? Hortenzie mám hrozně ráda, ale bohužel v jejich pěstování zase tak úspěšná nejsem. Takže když je má někdo krásné, jen tiše obdivuji. Marcela
Výběr grilu, poraďte prosím, 27.4.2010
Dobrý den, doma máme několik grilů. Lávový kámen (alespoň ten náš) je kamenná deska, která je zespodu vyhřívaná elektrickou spirálou, ničím se neplní - prostě kámen. Nejvíc užíváme tzv. vodní gril. Ve vaničce musí být vždy trošku vody do... celý příspěvek >
Pnoucí hortenzie - barva, 26.4.2010
Dobrý den, hortenzii znám a mám popínavou pouze bílou. Jak je zmíněno v předešlém příspěvku, jen ty velkolisté jsou barevné. A z mojí zkušenosti vím, že se dají pouze vyjasňovat barvy, tzn. u modré - modrá, u růžové - růžová... Marcela
Jakou květinu do závěsného truhlíku?, 21.1.2010
Já mám na altánku převislé muškáty a begonie. Záleží zda tam máte hodně sluníčka nebo ne. Begoniim prudké slunce nesvědčí. Všechny závěsné květináče vyžadují častou a pravidelnou zálivku, já zalévám denně, ale je to nádhera. Hodně úspěchů!... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika