Příspěvky uživatele - 132.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej v motoru a vzduchovém filtru sekačky - co s tím?, 24.6.2010
:-))) dobrý
Olej v motoru a vzduchovém filtru sekačky - co s tím?, 23.6.2010
díky za pomoc, jak bude nový filtr tak to zkusím a budu doufat, že je motor v pohodě.
Olej v motoru a vzduchovém filtru sekačky - co s tím?, 23.6.2010
Prosím jestli sem přispívají i technici aby mi poradili co s tím. Bratr si půjčil sekačku (al-ko 4-takt) a i když jsem olej sám kontroloval a nalil ho tam po rysku, tak on tam blb.. vylil ještě zbytek lahve (cca 1litr) a ani ho nenapadlo mrknout na... celý příspěvek >
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 9.6.2010
Už jsem se vyzvracel do jinýho vlákna myslím "Hecht 143", tak to tu nebudu opisovat. Test proběhl v pohodě, křoviňák chytá na dva tři zátahy studenej, teplej na jeden. Olej mám už ani nevím Garden 2T (nebo Castrol 2T) nebo tak něco. Strunu mám... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 9.6.2010
Tak křovinořez už mám doma o pár set levněji než z eshopu, jak jsem se na něj ptal po telefonu tak mi hned nabídli slevu. Když je studený, tak 2x-3x se sytičem a pak napoprvé bez sytiče chytne. Po zahřátí chytá napoprvé. Jak tu někdo zmiňoval ten... celý příspěvek >
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 2.6.2010
Včera jsem si ten hecht koupil k krámě ještě levněji než na netu, prodavač mi doporučil ten 1,4 který si podle něho poradí s jakoukoliv trávou, ty slabší lehce ztrácí otáčky když sečeš třeba velký kopřivy a tak. Já ho budu zkoušet až dneska pokud... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 1.6.2010
Nebuďte naivní, každá firma se snaží ušetřit a fakt že je něco vyrobeno v Číně neznamená že je to největší šmejd. Taky jsem měl pár německých hobby nářadí a nevydrželo to sezonu občasného používání. Posuzoval bych spíš konkrétní modely, nebo značky... celý příspěvek >
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 31.5.2010
No asi koupím ten Hecht, ještě pohledám info na netu. Jinak díky za pomoc
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 26.5.2010
Teď jsem koupil sekačku za 10k a nechci stejnou sumu dát i do křovinořezu, když bude využíván jen jednou za měsíc maximálně a jak zarovnám pozemek tak opravdu jen na dodělávky. Ale jestli mají ceny lidové, kouknu se.
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 26.5.2010
Zajít do obchodu nemám moc čas a stejně nevím jak poznám který je lepší, nikdy jsem s křovinořezem nesekal a nevím po čem koukat. Navíc prodavač mi vychválí to co chce prodat. Váha pro mě není nejdůležitější parametr, dokoupím si nějakou vestu na obě... celý příspěvek >
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 25.5.2010
Dobrý den, rozmýšlím nad těmito dvěma křovinořezy, můžete se podělit se zkušenostmi který koupit. Budu s ním sekat plochu tak 500m2 párkrát za rok okolo novostavby, kde zatím nejde použít sekačka kvůli bordelu všude po zemi a nerovnostem. díky za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika