Příspěvky uživatele - 48.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim o urceni kere nebo stromu, 22.4.2010
Jestli ty listy voní, tak je to některá voňavá pelargonie.
Pokojovka, 21.4.2010
Paní Lído, jste sïce znalkyně flóry, ale není to ten obyčejný, již mockrát zde probíráný gumovník Synadenium grantii. Pereskia není u nás až tak běžná, popravdě řečeno jsem ji na vlastní oči ještě neviděl, to spíše její příbuznou... celý příspěvek >
Primule - jak udržet barvu, 20.4.2010
To se mi nechce věřit, že tak široká paleta barev by mohla být způsobena jen různým hnojením. Pátrejte po netu, také by mě to zajímalo...
Primule - jak udržet barvu, 20.4.2010
Není to tím, že druhým rokem vám vyrostou a kvetou semenáčky, které se přirozeně vrací k původní barvě a lonští barevní rodiče uhynuli?
Rhipsalidopsis nebo-li Velikonocni kaktus, 20.4.2010
Vaše starosti bych chtěl mít , já bych byl rád, kdyby mi pořádně rostl.  Neznám nikoho, kdo by tento kaktus nějak tvaroval, nevím,  zda starší zdřevnatělé články budou ještě schopny vyrašit. Ale jestli těch kaktusů máte víc, tak... celý příspěvek >
Černooká Zuzana, 20.4.2010
To gabca Druhý děložní lístek neexistuje. Dvouděložné rostliny klíčí ze semene dvěma proti sobě stojícími lístky jednoduchého, většinou eliptického tvaru. Těmto lístků se říká lístky děložní, protože mezi sebou skrývají pupen - jako děloha plod -... celý příspěvek >
Oleandr, 19.4.2010
To Alena Pokud roste a kvete, nechte to být. Důležitý je stav listů, na kůře starých větví až tak nezáleží.
Oleandr, 19.4.2010
Jak myslíte to loni výhonky neměl - to na něm od jara do podzimu nenarostla nová větvička? To se mi u oleandru ještě nikdy nestalo, na čem tedy kvetl?
Jake sito na prosevani kompostu, 19.4.2010
Sám přesívám kompost také přes katrovačku, ale pokud potřebujete jemný do květináčů, pařenišť či skleníku, existuje lepší, ale bohužel stále hůře sehnatelná varianta - drátěná podložka pod matrace ze staré postele. Je delší než katrovačka, takže... celý příspěvek >
Oleandr, 18.4.2010
Nevím sice, co přesně myslíte tím hlavním stonkem, ale zakořeňují se vždycky letorosty - to znamená ty nejmladší výhony,  nejlepší jsou kolem 20 cm, ale ještě bez viditelných poupat na konci. Na barvě sklenice nezáleží, vždy jsem je měl v... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 17.4.2010
Třešně se stříhat ani nemusejí, vytvoří pravidelnou korunu samy od sebe. Když už je potřeba něco odstřihnout, tak po odkvětu, ale lepší je vylamovat nevhodné letorosty ještě za zelena, rána se do podzimu zcela zahojí. Pokud nejsou naroubovány na... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010
Když z Itálie, co takhle středmořský vřesovec Erica arborea?
Oleandr, 14.4.2010
Oleandr můžete klidně sestřihnout až u země, ale počítejte s tím, že pak asi rok nepokvete - kvete na lońském dřevě. Nejlepší termín je začátkem jara, ale je to v podstatě jedno kdy. Hluboké sestřihnutí můžete spojit s přesazením do nové zeminy.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 14.4.2010
Cesmína má horní semeník, na mizerném prostředním snímku nic takového nevidno. Nešlo by poslat lepší a detailnější fotky? Takhle mi to přidadá jako vtip - květy trachelosperma vložené do nějakého keříku...
Jak na orsej luční, 13.4.2010
Pokud se o záhon růží člověk stará tak jak má - několikrát za sezónu okopat a vybrat plevel, vytvořit mísy kolem keřů pro letní zalévání, na zimu nakopčit proti mrazu, zjara odhrnout nakopčenou zem a záhon uhrabat a tak stále dokola, nedá se pod... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika